Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tud szeretni egy 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud szeretni egy 50 éves pasi egy 30 körüli nőben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm összebarátkozott egy idősebb férfi munkatársával és az alapján, amit szokott mesélni, egyre szorosabb és komolyabb köztük a "barátság". Futottam már össze vele, láttam hogyan néz a barátnőmre, egyértelmű, hogy többet érez. A tettei mind arra utalnak, hogy teljesen belezúgott. Persze szeretnivaló a barátnőm de aggódom, hogy egyre jobban kötődnek egymáshoz.

Normális ez, nem kéne valahogy megakadályoznom? Félek bármit mondani, mert látom a barátnőm is rajong a pasiért. Azt mondja, hogy csak barátok de szerintem abban a szakaszban vannak, hogy még éppen hogy csak nem ismerik be az érzéseket. Nem most kéne valahogy közbelépnem?


2023. jún. 22. 16:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van? Ez mennyiben ad neked felhatalmazást arra, hogy "közbelépj"?


- olyan jól érzi magát vele,

- szeretve érzi magát

- nem ezen (külső) múlik, kit szeret meg,

- és különben sem tudja ezt irányítani.


Ezek közül melyik probléma egy párkapcsolat esetén? Tudod, a nem felszínes emberek pontosan ilyen kritériumok alapján választják egymást. Szerintem nyugodtan keress magadnak más elfoglaltságot.

2023. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Szerintem jobban járna meg egészségesebb is ha egy korunkbeli férfival jönne össze. Oké, gyereket nem szeretne, de tudom, hogy a szex fontos neki. Azt meg nem hiszem el, hogy ezen a téren is el lesz olvadva a pasitól.
2023. jún. 23. 14:00
 23/39 anonim ***** válasza:
60%
Ha meglátja meztelenül a pasast, lehet hogy meggondolja magát.
2023. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Félmeztelenül már látta párszor.
2023. jún. 23. 14:18
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nincs mese, össze fognak házasodni.
2023. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
100%
Kérdező, ha ezt nem fejezed be vele, szerintem te kerülsz lapátra nála és nem a pasi.
2023. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Te egy ilyen mérgező típusú barátnő vagy, ugye? Ha korabeli lenne a pasi, akkor meg az lenne a baj, hogy nincs diplomája, vagy nem elég jó a kocsija, vagy éppen túl jóképű, és úgyis meg fogja csalni.


Foglalkozz a saját életeddel!

2023. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen "barátnőm", bárkivel ismerkedtem, találkozgattam, mindennel baja volt.

Ha éppen kedves volt a srác, és törődő (pl. virágot küldött, elhívott vacsorázni, hozott reggelit nekem), akkor azért volt redflag, mert hogy mennyire papucs. Ha kicsit "rosszfiúsabb" sráccal ismerkedtem, akkor meg azt hallgattam, hogy na ez biztosan megcsal az első alkalommal. Mindegyikkel volt valami baja.


Aztán kiderült, hogy azért, mert félt, hogy ha nekem párkapcsolatom lesz, ő kiszorul az életemből, nem fogok tudni vele annyit lenni. Gyanítom, nálad is ez játszik. Nem arra vagy féltékeny, hogy ismerkedik, hanem a pasira, hogy a barátnőddel lehet.

2023. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Te minek kepzeled magad?
2023. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Azt, hogy 20 évvel fiatalabb !
2023. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!