Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tud szeretni egy 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud szeretni egy 50 éves pasi egy 30 körüli nőben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm összebarátkozott egy idősebb férfi munkatársával és az alapján, amit szokott mesélni, egyre szorosabb és komolyabb köztük a "barátság". Futottam már össze vele, láttam hogyan néz a barátnőmre, egyértelmű, hogy többet érez. A tettei mind arra utalnak, hogy teljesen belezúgott. Persze szeretnivaló a barátnőm de aggódom, hogy egyre jobban kötődnek egymáshoz.

Normális ez, nem kéne valahogy megakadályoznom? Félek bármit mondani, mert látom a barátnőm is rajong a pasiért. Azt mondja, hogy csak barátok de szerintem abban a szakaszban vannak, hogy még éppen hogy csak nem ismerik be az érzéseket. Nem most kéne valahogy közbelépnem?


2023. jún. 22. 16:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén komolyan te akarod eldönteni hogy az esete e vagy nem.... Eddig nem volt most meg igen , valamit lát benne és kész. Hagyjad már. Keress más hobbit ,ne vele foglalkozz állandóan. Nincs saját életed? Az ő dolga mit csinál. Én sem engedném hogy beleszóljon egy barát hogy kivel mit csinálok. A saját élete....


Magyarul: SEMMI KÖZÖD HOZZÁ. én a helyében megmondtam volna vagy elfogadod vagy csá,menj amerre látsz mást okits...

2023. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Más kérdések alatt meg mindenki tiltakozik a korkülönbséges kapcsolatok ellen...
2023. jún. 26. 10:11
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
A pináját. Azt hiszi a jóval fiatalabbé illatosabb.
2023. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
74%

Jaj dehogy tiltakozik. Mindenkinek a saját dolga kivel van... Képzeld neked is 48 éves a párom én 31 éves vagyok. Senkit nem zavar

Tudod miért? Mert nem érdekel olyan akit igen. Nincsenek körülöttem kártékony emberek,mint te... Foglalkozz a saját életeddel, szerintem van mit ha ennyire ráérsz...

2023. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
70%

Hogy mit szerethet?

Talán azt szereti egy ötvenes férfi,hogy a fiatalabb nők nem életunt savanyú uborkák és nem irigyek.

Ugyanis a 40 feletti nők nagy többsége irigy, pletykás,gonoszkodó és ha már az ő élete rossz,akkor mérgezi a másokét is,úgy könnyebb elviselni. Más téma,mint a panaszkodás,elégedetlenkedés akármennyi pénz miatt is, férjek, illetve társa szapulása. Csekkek feladása, mit főzzek, hol olcsóbb a karalábé, másnak megint van egy új ruhája ..ez a témájuk. Ja és még több pénzt, még több szexet aputól.

Morognak mint a bolhás kutyák, elveszik az ember életkedvét. Nézz körbe egy buszon, ott utazik a sovány morgós és a kövér beképzelt és mind a ketten gyűlölettel nézik a fiatalokat.

Na ezért menők a fiatal nők az idősebb férfiaknál,mert otthon úgyis elmegy a hangulatuk, ha meglátják a "kedves" párjukat.

2023. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
47%
Mi közöd van hozzá?
2023. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább fordítva tenném fel a kérdést?!
2023. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Azt mondta szeretve érzi magát, meg tud bízni a pasiban, tudja hogy bármiben számíthat rá. Illetve rengeteget beszélgetnek, azt mondja megértik egymást.

Mindegy én a válaszok miatt kicsit visszább vettem, végső soron nekem is az a legfontosabb, hogy boldog legyen. Felnőtt nő, ha ez kell neki akkor ez van. Én csak jót akartam neki.

Valaki kérdésére: a pasi független, nem házasként barátkozik a barátnőmmel.

2023. júl. 7. 08:57
 39/39 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy talált valakit akivel egy hullámhosszon van.
2023. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!