Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már más is ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is ebben a hálóban? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Először is a negatív, lehúzó kommentelők kerüljenek.

Úgy kB 7 évvel ezelőtt ismertem meg az igaz szerelmem. Ugyancsak 7 év korkulonbseggel...en akkor voltam 20 ő pedig 27...

3 évig voltunk együtt de igazi mese volt az egész. Nagyon imadtuk egymást és ezt kívülről is látták. Mindig odafigyelt rám, törődött velem, folyton puszilgatott, ölelgetett, nem volt semmiféle alkalom de minden talalkozasunkor egy óriás csokor rózsát kaptam(30-50 szálasakat kB).. Mindig leste mi a vágyam mit szeretnék akár enni vagy inni... Tehát abszolút princess treatment volt az egész...

Éltünk is együtt úgy kB 1 évig külföldön és az is tökéletes volt.

... De sajnos osszevesztunk... Legalábbis nekem borzasztó rosszul esett egy dolog...

Annyira imádtam.. Az életemet is odaadtam volna érte és ezt éreztettem is vele. Soha semmi és senki nem volt fontosabb az én számomra csak ő. Mindent megetettem érte... Mindent

Egy nap választás elé került... Választania kellett köztem és a pénz között... O pedig a pénzt választotta..

Ezt a döntését másnapra meg is bánta.. De nekem túl késő volt már... Nem tudtam elhinni hogy aki engem is ennyire szeret és én is őt az miért tesz ilyet...

Keresett egy darabig.. Aztán szép lassan elvaltak útjaink..

Borzasztóan hiányzik.. Azóta is... Nem telik el úgy nap hogy ne gondolnék rá... Neki azóta lett felesége.. Gyereke...

Én pedig mindennap azt nézem hogy tette ki újabb képet amin láthatom... Álmomban is gyakran látom.. Azt érzem üres a szívem....

Van párom.. Lassan 3 éve.. De ő ezt nem tudja mi zajlik bennem legbelül. Gondoltam majd eltudom felejteni.. De nem. Mert a jelenlegi párom nem úgy szeret és nem is jobban mint a régi

Nem ölel, nem puszil meg csakúgy, szívesebben elmegy edzeni mint velem kirándulni.. Mikor itthon is van akkor sem tevezunk vagy tarsasozunk vagy bármi... Ő gamezik és kész.. Én meg valahogy elvagyok...

Fáj a lelkem és iszonyatosan bánt hogy a volt párommal már sehogysem tudom rendbe hozni.. Amikor erott vettem volna magamon hogy elmondjam neki hogy én még mindig szeretem és hiányzik.. Akkor láttam hogy gyereke született és egyáltalán nem akartam belekavarni..

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Úgy érzem hogy majd 30-40 év múlva is ez fog gyötörni...



jan. 3. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A pénzben nem lehet csalódni és sajnos ezt a nőkről közel sem lehet elmondani. Szóval jól döntött én is ezt tettem volna. Amig van pénzed addig lehet bármilyen nőd.
jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Először is észre kéne venni, hogy attól hogy valaki "princess treatment"-ben részesít attól még nem szeret örökké, vagy egyáltalán nem szeretett igazán soha.

Élő példa rá az exed, aki a pénzt választotta helyetted.

Te azért ragaszkodsz hozzá mániákus módon, mert azt hiszed akkor szerethet valaki csak ha kiny_lj_ a h_ts_d, de ez nem így van.

A mostani párod az ellentétje neki és még mindig vele vagy, mert KAPCSOLATFÜGGŐ vagy!

Félsz egyedülállóként élni, pedig azt kéne, hogy túl tudj lépni az exen és a jelenlegi kapcsolaton is.

Nagyon jó pszichológushoz kéne járnod és a segítséget gyógyulni meg persze önismeretet és emberismeretet tanulni.

jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát attól függ milyen nőről van szó, mert szerencsére nem mind egyforma... Most nem azért hogy jobb színben hozzam fel magam de akit feleségül választott és vett az egy ócska r... Mert nem hogy a környék hanem még az összes szomszédos környék ferfija végigjarta.. Kipróbálta...

Ezek szerint ez a világ is csak a ri*ancoknak kedvez...

jan. 3. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

3. "Mert nem hogy a környék hanem még az összes szomszédos környék ferfija végigjarta"


És ennek ellenére is inkább vele van mint veled ezen kéne elgondolkozz.

jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne ribi? Pénzért csinálta vagy foglalt, nős férfiakkal? Ha egyikse igaz rá nem ócska rib_nc!

Nézz már magadra: párod van és az ex miatt vinyogsz! Akármikor rád mászhatna csak "princess treatment"-et kapj tőle, elhinnéd, hogy érted válni fog, lol. Te nem vagy r_ngyó?

jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj,hogy megszállott módon ragaszkodsz egy illúzióhoz.

Nem az a lényeg,hány csokor virágot vagy mennyi vacsorát kaptál gyertyafénnyel,a lényeg, hogy mit tett?Cserben hagyott,nem téged választott,ennyi...

A nejét meg abszolút nem ismered.Attól,hogy elkönyvelted rossznak,még lehetnek boldogok az exeddel.

jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyet kell értsek az előttem szólókkal, de én még annyit hozzáfűznék, hogy ezt miért ennyi idő után akarod helyrehozni? Amikor már tényleg felesége és családja van… írtad hogy másnap meg is bánta a döntést.. Akkor miért nem akkor adtál neki egy új esélyt ha így érzel iránta. Gondolom akkor rosszul esett( mint mindenkinek és ez általában egy hatalmas redflag lenne minden nő számára és egyenes úton vezetne ahhoz, hogy kiszeressen az ember belőle). De meg csak megsértődtél de közben szeretted még és akkor x év után akarod helyrehozni. Menj el pszichológushoz én azt javaslom es ne tedd tönkre mások életét.
jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!