Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tettes túl magad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettes túl magad a plátó szerelmeden ha minden nap láttad?

Figyelt kérdés
Szerintem az érzés kölcsönös,de több okból nem teljesülhet be,így mindketten tudjuk jobb ha marad a távolság. Nehéz így,hogy tehetném túl magam rajta?

jan. 13. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megdugtam,utána jobb lett😁

Már nem mardosott a kívancsiság

jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Engem a platoi szerelmek töltenek es nem kinoznak.

Pl munkqhelyen napi flörtök vonzalom vele, de úgy se jövünk soha össze(magánéletben nem is passzolnánk, elég nárci is, foglalt is), de igy sokkal jobb lenni a munkahelyen hogy nem csak a munka miatt m3gyek be, feldobja q napot, jo èrzés, kozben meg aktivan pasizom a maganéletben es keresem azt akivel tobb is lesz.


A platoik lassan 3 eletbeni pasit is tulelnek. Értem ez alatt azt hogy pl van a munkahelyi pasi, meg az eletben a baratom. Ez utobbival aztan szakitas es lesz másik megint szakitas es igy tovább.


De a plátoi mindig megmarad amig a munkahely is. Tartosabb is. Es csak pozitiv hatása van. Nekem. Negativat inkább azok okoznak akikkel járok is..

jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jo erzes bemenni ugy a meloba hogy van kinek sminkelni van aki vonzódik van akivel van kémia van akivel flörtölünk egymást plusszoljuk töltjük. Es ez egy "állandó" jó bent.

Az életben meg a pasikkal egyszer fent egyszer lent ehhez képest csak változó faktorok köztük meg a magány.

Magány mellett is a munkahelyi pasi igy csak tölteni tud.

"Életben tart" hogy ne mondjak le magamrol ne hanyagoljam el magam szomoruan, mig nem lesz másik pasim.

jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3.vagyok. még hozzátenném azt is hogy karácsony meg a ok szabadságolások előtt egymásra hosszas "szomoru" tekintet, aztán mindenki otthon szabin vagy bulik pasik/nők bármi, aztán mikor újra a munkahelyen találkozunk a "hétfőkön", akkor meg egy örömteli pillanat hogy de ujra együtt ujra látjuk egymast es egyutt megyunk át a "hidegrideg hétfőkön is(évkezdés "igahúzás")megint együtt lehetünk es már nem is olyan rossz a munkahelyivilág.:)
jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett g.eci lenni velem
jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem latom!
jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is van egy ilyen munkahelyi helyzet,pont azt érzem,hogy van miért dolgozni mennem,még ha vannak rosszabb és nehezebb napok,akkor is.

Utána egy jó szó,egy kedves mosoly teljesen feltölt.Illetve ha vannak is néha súrlódások,mindig van úgymond békülés és minden megy tovább a régi kerékvágásban.Számomra is pozitív dolog,ami színt visz az életembe.

Ettől függetlenül élem az életem,bár kicsit nehéz így egyedülállóként,jelenleg még esélytelenül,miközben totál bele vagyok habarodva...😊

jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon adom a 2-3 válaszát.


Szerintem a plátói szerelmek csak azoknak okoznak fájdalmat, akiknek a való életben nincsenek sikereik. Egyébként nem több szórakozásnál és fantáziálásnál...

jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2× látva sem tudom szerintem még évekig, bele is pusztulnék, ha nap mint nap találkoznánk 😔 Hiába próbálok ismerkedni, senki nem képes "felülírni", hozzá képest mindenkit olyan kevésnek érzek, még azokat is, akik pedig objektíven jobbak 😕
jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
19%
Mit keres ez a kérdés a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriában?
jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!