Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudod, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy szerelmes vagy és elmélyültek az érzéseid?

Figyelt kérdés
Mik a jelek?

jan. 14. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Pillangók!
jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
nem keresel más pasit tartaléknak.
jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Sose voltam szerelmes. Mondjuk kapcsolatom se igen volt normális. 😂
jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton másra se gondolsz..
jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felkelek ő az első gondolatom, amikor lefekszem az utolsó. A kettő között pedig várom, hogy találkozzunk és együtt legyünk. Ilyenkor számomra csak ő van, nem létezik másik nő. Legalábbis utoljára ilyen érzés volt, aztán remélem ismét érezni fogom, mert már hiányzik 😌
jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb jelek, pl hogy van néhány olyan dolog, amit nagyon szívesen megtennék, de nem teszem, hogy őt ne bántsam. Konkrét példa hogy az egyik kedves családtagját üvöltve akarom elküldeni a retkes kva anyjába miközben addig verem és rugdosom amíg mozog, de az a páromnak nyilván nem tetszene :D Meglenne az okom rá pedig. Kisebb jelek meg hogy amióta vele vagyok 2 és fél éve én nem láttam jó pasit az utcán, mert egyszerűen meg sem nézek senkit, annyi igényem sincs, hogy ránézzek egy másik férfira. Nem kell más visszajelzése sem, nem akarom, hogy bárki bepróbálkozzon nálam. Ha egy férfi kollégám beszélgetni akar velem akkor is távolságtartó vagyok.
jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon vagy mellette. Nyugodtság, béke érzés
jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
jan. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!