Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is elvesztette minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elvesztette minden reményét a szerelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy legyek boldog egyedül? Megg kell tanulnom. Állandóan csak plátói szerelmeim vannak, mert valamiért sosem jön össze akivel akarom, aki meg akar engem azt én nem akarom. Egyszer voltam kapcsolatban többet nem szeretnék mert az a vége hogy kihasználnak, megcsalnak. Nem bízok az emberekben. Aki normális az elérhetetlen. Akinek meg én kellek az nekem nem jön be.
jan. 15. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Aki normális az elérhetetlen."


Akkor magadon kellene dolgoznod kicsit, hogy az általad normálisként definiált férfiakkal/nőkkel egy szinten légy.

jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hans Pötterman ***** válasza:
46%
Szerelem ritkán jár együtt a párkapcsolattal pláne a hosszúakkal, úgyhogy no panik, nem ezen mulik.
jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted, hogy nem akarsz párkapcsolatban lenni, akkor ne legyél.
jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet irrealisak a kulsoleges elvarasaid magadhoz kepest.. de az is lehet hogy nem az csak elviselhetetlen vagy.
jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már rég. Ha lassan 28 évesen nem volt senkim, akkor már nem is lesz. Az ilyet nem 60 évesen kezdi el az ember.
jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ma egyre több ember érzi ezt, megalkudnak... Nagy úr a pénz, a világ felé akarnak élni Én is így látom, ahogy Te, csak én is (mint ma sokan mások)kapcsolatfüggő vagyok, anyagi és érzelmi okokból🤷‍♀️ Nehéz megtalálni a valódi társat, ha egyáltalán létezik...💔 Azért remélem mindenkinek a legjobbakat! De vigyázat: a Kaméleon típusú férfiak mindig "résen lesznek", hogy lecsapjanak az áldozatra! 34/N
jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyenek azok a kaméleon típusú férfiak?
jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

" a Kaméleon típusú férfiak mindig "résen lesznek", hogy lecsapjanak az áldozatra! "


Azok milyenek ? Xd

jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Átvágják a nőt, szerelmet hazudva csalnak ki tőle pénzt, értékeket! Lásd Kaméleon című film 2008-as magyar film
jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy vagyok én is. 30+ N.

Tudom, hogy az egyetlen járható út számomra megtanulni egyedül boldognak, elégedettnek, stabilnak és motiváltnak lenni. De a mai napig nem tudom, hogy hogyan. Munka vagy hobbi nem megoldás – lehet, hogy van, akinek igen, de nekem nem.

jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!