Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is elvesztette minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elvesztette minden reményét a szerelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy legyek boldog egyedül? Megg kell tanulnom. Állandóan csak plátói szerelmeim vannak, mert valamiért sosem jön össze akivel akarom, aki meg akar engem azt én nem akarom. Egyszer voltam kapcsolatban többet nem szeretnék mert az a vége hogy kihasználnak, megcsalnak. Nem bízok az emberekben. Aki normális az elérhetetlen. Akinek meg én kellek az nekem nem jön be.
jan. 15. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Munka vagy hobbi nem megoldás – lehet, hogy van, akinek igen, de nekem nem."-miért nem? Nem érdekel semmi?
jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Nem. Ennyire nem érdekel. Valamennyire igen, de az ehhez az elérni kívánt állapothoz kevés. Egyébként nem véletlenül tartalmazza a felsorolásom a motiváltságot is... Én nem az a típus vagyok, aki úgy működik, hogy ha nem jönnek össze ilyen téren a dolgai, akkor az emiatti szomorúságát, frusztrációját képes munkába, hobbiba, edzésbe stb. "fojtani", hanem épp ellenkezőleg: drasztikusan csökkenti a motivációmat ezekre, csak a kötelező minimumot csinálom, azt is nyögvenyelősen. Amikor viszont az egyik plátói, én akarom, de ő engem nem férfival rövid ideig úgy tűnt, hogy mégis akar ő is, na, az felpörgetett rendesen.
jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor menj pszichológushoz.
jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13: Kevesek ők ehhez. A pszichiáterek is az antidepresszánsaikkal. Kineziológusok és egyéb alternatív terapeuták is.

Nem én vagyok az egyetlen, aki így működik, csak másnál ez nem feltétlenül okoz problémát, egyszerűen "nem jön ki", mert sikerül – méghozzá "időben" – olyat találnia, akivel kölcsönös és jól megvannak hosszabb távon is.

jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!