Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/lányok van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok van köztetek olyan aki szüzen ment férjhez? Vagy ahhoz ment akivel elvesztette? Vagy azóta is együtt élnek házasságon kívül

Figyelt kérdés
milyen a házasságotok? jó férjetek van? vagy ha nem vagytok házasok akkor milyen vele?

2012. aug. 3. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Nekem egy hosszú kapcsolatom volt, azt hittem, hogy vele maradok, de másképp alakult. Úgyhogy ez nálam már nem fog összejönni. :)

De szüzen férjhez menni? Nem értek egyet vele, mert a szex egy kapcsolat fontos része, amit igenis ki kell próbálni előtte. Valahol az arany középutat kellene megtalálni, nem kis tiniként elkezdeni a nemi életet, de azért nem is hozzámenni az elsőhöz fél év után. Nem hiszek abban, hogy az egy jól működő párkapcsolat lenne, ahol szüzen megy valaki férjhez.

2012. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
itt nem az a kérdés mi helyes és mi nem az... én konkrétan erre a helyzetre vagyok kíváncsi mi történik ha ez történik
2012. aug. 3. 13:51
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem egyetértek az előttem hozzászólóval azzal a kiegészítéssel, hogy lehet szerencséd, de azért jobb előtte kipróbálni, hogy összepasszoltok-e és ha nem akkor megpróbálni javítani a dolgon, összecsiszolódhattok de jobb ha ezt nem már házasként élitek meg mert könnyen rányomhatja a bélyegét a mézes heteitekre.
2012. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

A mézeshetekre? Az egész házasságra....

Közelebbi példám nincs, csak egy nagynéni. 25 év után vált el, azután lett kapcsolata egy másik férfivel. Azt mondogatja a házassága alatt azt hitte a szex "asszonyi kötelesség" és rémes volt. Utána, a másik férfival tudta meg, hogy mi is az. ;)

2012. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
leírtam és indokoltam kedves kérdező, nem optimális és ritka, hogy sikerül belőle egy kielégítő párkapcsolat
2012. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, jövőre lesz az esküvőjük, 5 éve járnak. Nem feküdtek le egymással (lehet hűledezni), de azért ez nem azt jelenti, hogy csak a kézfogásig jutottak el.

Kívánom nekik, hogy nagyon boldogok legyenek hosszú-hosszú évekig. (mondjuk úgy 60-70 :))


Szerintem az a gond, hogy manapság mindenki túl nagy jelentőséget tulajdonít ennek. Persze, fontos, de közel nem a legfontosabb. Hiába jó valakivel a szex, ha közben egy csalfa, undorító, szemét ember. Fog működni a kapcsolat? Nem.


Szerintem tanulás kérdése az egész. Kezdetben szinte senki nem passzol a másikhoz szexuálisan, mert nem tudja, hogy a másiknak mi a jó. Ezt meg kell tanulni, beszélgetni kell róla. Ha őszinték vagyunk egymással, meg tudjuk beszélni az ilyen jellegű dolgokat is, és javítani a technikákon, akkor szerintem lazán működhet már az elsőnél is. Ez nem olyan dolog, hogy minél többfélével csinálom, annál jobb leszek. Hiszen maga a fogalom is, hogy "jó" nagyon relatív. Kinek, mi a jó? Lehet, hogy az előző 3-nak jó volt, de a 4.-nek nem jó.

Személyes vélemény.


24/n

2012. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
anyum apummal vesztette el a szüzességét és azóta is együtt vannak ;)
2012. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hat éve jöttünk össze a barátommal, fél évig jártunk mire olyannyira közel kerültünk egymáshoz, hogy lefeküdjünk, vele vesztettem el a szűzességemet. nyílván az első alkalom nem volt olyan jó pedig neki nem én voltam az első szóval volt tapasztalata, de hiába hisz nem tudtuk még h nekem mi a jó. de törödött velem érdekelte, akarta, hogy nekem jó legyen persze én is, hogy neki. mindig figyeltük, hogy milyen hatással vagyunk egymásra, gyorsan ráéreztünk egymás jeleire, de meg is beszéltük. fél év alatt ráéreztünk arra, hogy kinek mi a jó. folyamatosan kisérletezünk, újjítunk,és élvezzük egymást. fantasztikus vele a szex. Még ha allig van időnk csak egy gyorsra, valahogy azt is olyan ügyesen összehozzuk, hogy jó legyen. Szóval sosem unjuk, mert mindig kitalálunk új dolgokat (most például egy hinta beszerzésén és felszerelésén dolgozunk) A szexen kívül is nagyon jó vele. Nem vagyunk házasok, de együtt élünk és tervezzük a házasságot. Szeretem, szeretek vele lenni, sokat nevetünk, de komolyan is tudunk beszélgetni. Egyszerüen boldog vagyok vele!
2012. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
érdekes úgy látszik mégiscsak működhet jól... itt van rá példának a 6,7,8-as úgy látszik mégsem kell mindenkit kipróbálni 1-2 embert előtte... amúgy az én meglátásom szerint minél több emberrel volt szexuális kapcsolata egy nőnek annál kevésbé tud megállapodni egy idő után otthagyják én eddig ezt láttam a környezetemben
2012. aug. 3. 19:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szüzen mentem férjhez,de vele veszítettem el.10 éve egyunk együtt,működik:-)
2012. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!