Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik őszintebb es melyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik őszintebb es melyebb erzelem a szeretet vagy a szerelem?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom a szeret oszintebb mert a masikat ismered es elfogadod olyannak amilyen a szerelem meg csak felszines hormonalis dolog sokan szerelmesek azt nem is latjak a masikat valojaban a lila ködtől.

Ennek fényében melyik tartosabb oszintebb erzelem?



jan. 15. 17:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szeretet.
jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérdező szerelmes vagy, mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
É R E Z D !!!!
jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Ferfi-noi kapcsolatban édeskevés a szeretet.
jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az a baj hogyha nincs köztetek mély kapocs, a szereteten kívül bizalom, őszinteség és ilyenek akkor ha másba bele esik el is dob érte (előtte lehet megcsal).
jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%
Az eredeti kérdés értelmetlen, ugyanis szeretet a maga tiszta formájában egyáltalán nem érzelem. Sokkal inkább egy önzetlen elköteleződés egy másik ember jóléte felé, és ebből fakadó támogató beállítódás és viszonzást soha nem elváró támogató viselkedés. Ezt sokan nem tudják, és összetévesztik a szeretetet az "adok és cserébe kapok" típusú érdekviszonyokkal. A szeretet legfőbb ismérve, hogy minden elvárástól mentes. Így akit valóban szeretnek, annak nem kell tennie semmit a szeretetét. Önmaga lehet, ahelyett, hogy elvárt szerepeket kelljen eljátszania, s ez egy felszabadító érzés.
jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
És ilyen tiszta formában nem is igen létezik.
jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsó bocsi, hogy kérdezek, de nem értem mire gondolsz és érdekel hogyan gondolod, mert szerintem ellentmondásos.


"a maga tiszta formájában egyáltalán nem érzelem. Sokkal inkább egy önzetlen elköteleződés egy másik ember jóléte felé..."



"Így akit valóban szeretnek, annak nem kell tennie semmit a szeretetét. Önmaga lehet, ahelyett, hogy elvárt szerepeket kelljen eljátszania, s ez egy felszabadító érzés."



Miért ne kéne tennie azért az embernek, hogy szeressék? Akkor bármit tehet a másik akkor is fogja szeretni? Attól, hogy én azt hiszem, nem az neki jó nem biztos, hogy az, nem?

Amúgy a szeretet szerintem egy érzés. Érzem a szívemben/lelkemben a melegséget, békét a szeretet is a másik iránt. Na de lehet te másképp érzed, azért írtam neked, mert nekem furcsa amit írsz.

jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A 16 os lefordította saját nyelvre a szülői szeretetet a gyermek iránt.
jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

De itt nem a gyereked iránti szeretetről van szó.

Azt persze, hogy szereted, de akkor se engedsz meg neki mindent, ugye?


Férfi és nő közti szeretet azért másabb (jóval) és akkor is érzésből fakad az elkötelezettség.


Akit gyűlölsz az mellett nem akarsz megmaradni még egy percet se, nemde?

jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!