Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a helyzetemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a helyzetemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék tőletek tanácsot kérni, mert nem tudom mit csináljak.

A munkahelyemen van egy srác, aki tetszik, de nem tudom hogy ő miképp érez.

Lényeg a lényeg, hogy neki van, vagy volt barátnője, de nem tudom, hogy szakítottak-e. A facebookról letörölte a közös képeit, de a telefon tokját még nem cserélte le, amin vele van, így ez megnehezíti a dolgom.

Szokott velem viccelődni, meg magán témákról beszélgetni, de semmit olyat nem csinál, ami miatt azt éreztetné, hogy bejövök neki.

Szerintetek mit tegyek? Honnan tudhatnám meg, hogy neki bejövSziasztok, szeretnék tőletek tanácsot kérni, mert nem tudom mit csináljak.

A munkahelyemen van egy srác, aki tetszik, de nem tudom hogy ő miképp érez.

Lényeg a lényeg, hogy neki van, vagy volt barátnője, de nem tudom, hogy szakítottak-e. A facebookról letörölte a közös képeit, de a telefon tokját még nem cserélte le, amin vele van, így ez megnehezíti a dolgom.

Szokott velem viccelődni, meg magán témákról beszélgetni, de semmit olyat nem csinál, ami miatt azt éreztetné, hogy bejövök neki.

Szerintetek mit tegyek? Honnan tudhatnám meg, hogy bejövök-e neki?



jan. 15. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha ő nem érezteti, hogy az esete vagy akkor fölöslegesen teszel bármit. Maximum egy-kettő menetet érsz el nála ha kanos, vagy szerelmi bánata van. Viszont mégha be is jönnél neki - ami nem igaz - akkor is csak pótlék/ugródeszka lennél, mert nincs túl az exén több mint valószínű. Tehát engedd el őt inkább.

jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Nehéz téma, főleg, hogy munkatars. Esetleg, ha legközelebb mesél valamit, hogy mit csinált hétvégén, akkor kérdezz rá, hogy kivel volt?
jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem munkatárs miatt inkább barátkozik veled.
jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Mégha be is jönnél neki, szakítás után egyből az merész. Ha benne van akkor meg nekinis sokat jelenthet egy kapcsolat..
jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!