Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 33 évesen már szottyadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen már szottyadt nyanya vagyok egy új párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Lefőtt a kávé?

jan. 16. 18:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%

20


Miért? Hol kéne tartani? A házaspárok bő fele elválik, ugyanott vannak mint te, csak te ezt megspóroltad magadnak.

jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Kiszemeltem 35 lesz márciusban, csak hát még kb 10 pasinak is ő a kiszemeltje.
jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

21, attól még ez ömlik rám mindenhonnan és időnként frusztrál, mert azt érzem, hogy selejtes vagyok. Nem kell értetlenkedni.


22-es nem baj, hajrá, legyél te a befutó :)

jan. 16. 19:31
 24/32 anonim ***** válasza:

#18 Az mondjuk elég gáz. Mármint hogy ők házasság mellett..

Én meg fiatal vagyok hozzád. 😁

jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem nő írta ki a kérdést. Férfi troll.
jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Húszévesekkel jah.
jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Olyan jó lenne, ha az ilyen kérdéseknél az is oda lenne írva, hogy az illetőnek mi a CÉLJA.

De ha arra vagy kíváncsi, hogy családot tudsz-e még alapítani: igen, tudsz még, viszont ne húzd az időt azért. A nőknél az a fránya biológiai órával számolni kell.

jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
Pár hónap múlva én is ennyi leszek. Nyilván nem vagy szottyadt nyanya, én sem, szinte senki sem ebben a korban. Nem ez a baj. Hanem a "felhozatal"... A korban passzolók közül a kicsit is jobbak mind foglaltak. Válni majd később fognak, ha egyáltalán, de akkor sem biztos, hogy jól jár velük az ember lánya. Ismerkedni sem egyszerű már ilyenkor, neten kívül szinte nem is lehet máshol, max. ha a munkahelyeden szóba jöhet. Szóval nem öreg(ek) vagy(unk), hanem nehéz helyzetben.
jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ki kér egy randit? ;)

F.

jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
28 - teljesen egyetértek, nem könnyű a helyzet, mindezt megspékeli az, hogy a nőket ilyen korban sokan már "öregnek" tartják. Én nem érzem magam annak, de ez azon nem változtat, hogy mások annak tartanak.
jan. 17. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!