Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, a leírtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a leírtak alapján barátság , több mint barátság, kihasználás vagy mi a hölgy részéről ?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

Nagyon régen ismerem a őt(33) a volt párja a legjobb barátom volt, elhunyt. Igazából 1,5 éve keresett meg a meghívott magához beszélgetni, férfi munkában segíteni. Több mint, fél éve emailezünk az utóbbi hónapokban(persze jobban ráértünk) egyre sűrűbbek és tartalmasabbak az emailek. Bármiről tudunk beszélni.

Ha találkozunk, mostanában hetente 1x, azt élvezem és ő is felszabadúltnak és vidámnak látszik. Általában dolgozni megyek fel hozzá, vagy csak beszélgetni, ő ajánlotta fel a havi 1 közös ebéd ötletét ,kicsit sűrűbb lett.

Voltunk már többször 2órás autóúton ügyeit intézni, valamint az anyukájának is bemutatott mint havert. 100%hogy észre vette, hogy néha úgy nézek rá. Eddig nem vettem észre de nagyon jó nő. Szóval beleestem. Van pár elejtett mondata amit nem tudom hogy értsem (merjem érteni).

-nem értem /rosszúl értelmezem a női jeleket (állítólag vagy 10 éves sztorira érti amikor részegen hagytam egy csúnya lánynak, nyaraláson hogy rám másszon)

-szívesen kimozdúlna velem barátilag( olyan tipikus tini első randis dolgok)

-én nem puszilgatom ölelgetem de apárja volt üzlettársa aki rá hajtott azt tette vele temetés utántól, ez meg is lepte. =arra célozna hogy én miért nem?

-az üzlettárstól ő nem akart semmit, kellemetlen volt

-egyszer nyári délután találkoztunk, automatikus volt számára,hogy haza viszem

-Emailben persze sopánkodott eddig és eddig ér rá a busza miatt, úgy tervezzek.

-tudom dedós de a 20 perces hajigazgatások meg vannak

-néha írja,mennyi pasi udvarolna neki, ha ezekre minimális féltékenységgel válaszolok, "többet nem mesél róluk"

-viszont egy kollégája dúrván hajt rá,neki állítólag nem tetszik, de naponta kettesben kávéznak

-félek rólam is így beszél

-mondtam neki, volt anyósáék előtt ne meséljen a találkozóinkról, anyósát ismerve neki jobb, erre úgy beszélt erről mintha zavarná,hogy én titkolom.

-háza minden helyiségébe bemenetek, kivéve a szobájuk/ja

-egyszer azon viccelt a lány kutyája meglátta a tökéletes pasit bennem

-írta a 40-50éves pasik bejönnek neki,mert tudnak még udvarolni, erre viccből írtam valamit, válasza én 38 leszek az majdnem 40.

-írta "okos nő tisztában van az értékeivel, nem szédítik meg a bókok" írtam rendben akkor mincs több azt hittem sok vagyok neki. Írta: de legyen:)

-Van hogy a gondolataimba lát, rámnéz és tudja mire gondolok

Szerintetek???



jan. 16. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimpi vagy neki! Két felnőtt ember vagytok, az élet rendezi majd a többit! Szerintem legyél vele őszinte, és nyiltan valld be neki: szereted 💝 és szerdtnél a párja lenni! Felnőtt emberek ne kerülgessék egymást! 🤷‍♀️34/N
jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért engem nem hív el egy özvegy ebédelni, szüleinek bemutatni stb. Jó vagy nála, ráadásul ismer téged, nem kell új embert megismernie. Nyíltan érj hozzá olyan helyen ahol ketten vagytok, csók, kéz a kézben, stb.
jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező azért bizonytalan, mert a nő több pasival is találkozgat, kavézgat, azt gondolja, hogy a nő minden kedvesség ellenére lehet csak hülyíti. Szerintem ezt tisztázni kellene gyorsan, hogy te többet kepzeltel el vele, mert ami most folyik, azt el lehet húzni akár évekig is, aztán lehet panaszkodni, hogy kihasználtak. Próbálj meg testbeszéddel kommunikalni, a közelében megfogni a kezét, átkarolni, megcsókolni, ha hárít akkor ne folytasd. Beszélni sok mindent lehet, de a viselkedés ösztönös, azt nem lehet nagyon megjátszani a reakciót. vagy valaki tetszik vagy nem.
jan. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!! Először is köszönöm a válaszaitokat! Nagyon hasznosak voltak, egészen tegnapig tökéletesen alakultak a dolgok. Péntek vasárnap kedd szerda (tegnap)találkoztunk. Tegnapra lett volna dolgom, hívott mentem. Azt mondta beteg, gondoltam hazaviszem,kicsit ápolom majd intézem a dolgom. Kicsit ott marasztalt, aztán szó volt fiú lány barátságról és a (kapcsolaton belüli) énidőröl ekkor bántottam meg valamivel, azt mondtam az én időmben randizunk most, mert a teendőim ugyanúgy megmaradnak. Erre nagyon bepöccent...ez most ekkora rossz mondat volt?

Fiú lány barátságnál meg annyit mondtam az ő életéből is több példa van én és az üzlettárs is ,hogy értelemben csap át.

jan. 25. 00:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Érzelembe*
jan. 25. 00:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebből semmi se lesz szóval tök mindegy micsoda vezérli.

Aki havernak mutat be, másokkal is ugyanúgy haverkodik az veled komolyan nem gondolja egyáltalán.

jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"hagytam egy csúnya lánynak, nyaraláson hogy rám másszon"

Bogarak vagytok vagy mi?

Emberek egymásra másznak?

jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ugyanaz a fogalmatok az "én időről". Szerintem nem tudod, hogy az a saját, téged szolgáló, egyedül töltött idő.

"1,5 éve keresett meg a meghívott magához beszélgetni, férfi munkában segíteni"

Bepöccent?

Ő keresett meg, és most bepöccent? Nem OK a nő.

jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as! Szerintem te és én egyre gondolunk! Mármint van munka időm vannak házi teendőim elintézni való dolgaim.....ha ezekkel megvagyok akkor "pihenjetek, nézzétek egy filmet, űlhetek egy kád vízben, nyomkodhatom a telefont...ehelyett vele vagyok.
febr. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!