Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehet ezt kihasználásnak nevezni?

Figyelt kérdés
Egyik fiú haveromnak barátnője van, de tudja hogy én mint legjobb lány barátnője is szerelmes vagyok belé. Kapcsolatot nem akar velem, viszont lefeküdni szeretne velem. Azt állítja hogy kölcsönösen használnánk ki egymást, mivel én vele csinálnám, ő meg velem, így ez nem kihasználás szerinte. Szerintem viszont igen, mert az érzelmi kötődésemet akarja felhasználni arra hogy ágyba bújjak vele, viszont a kapcsolati szintű törődésből nem kér.

2022. dec. 2. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szakítasz meg minden kapcsolatot egy ilyen féreggel? 😅 Ez nagyon nem barátság!

26N

2022. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szar alak aki meg akar dugni. Ilyennel próbál manipulálni és még barátnője is van akit megcsalna. Ja lefekszel vele ezek után akkor fogadd gratulációmat. Gusztusom nem lenne egy ilyen emberhez, mint ő.
2022. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gondom, hogy nem barátság, mert többet szerettem volna, viszont nála ez kimerül csak a szexben és inkább ez az ami zavar
2022. dec. 2. 22:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondold magadat a drága barátnője helyébe... Örülnél neki ha a pasid megcsalna ráadásul a lány barátjával?! Úristen annyira gáz. Lapát! Egy percig nem kérdés.
2022. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is kaptam hasonló ajánlatot. A különbség annyi volt hogy ott a srácnak nem volt barátnője. Le is építettem rögtön.
2022. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem barátság, de többet szeretnél, miközben nem akarsz vele lefeküdni.

Egyik üti a másikat. Miközben még barátnője is van. Hűha.

2022. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor nem gondolkozol el hogy mit jelent számodra a szerelem, és hogy megérdemli -e aki iránt érzed? Mekkora gennyláda az, aki simán átveri a barátnőjét, annak legjobb barátnőjével szexel, és te milyen legjobb barátnő vagy, ha ebbe belemész?
2022. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A srácnak vagyok a legjobb barátnője
2022. dec. 2. 23:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem fogtad fel mekkora kavarás van ebben?
2022. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz benne? Egy féreg.
2022. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!