Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már együtt olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt olyannal akinek mentális betegsége volt? Pl Borderline Skizofrénia Pánikbeteg OCD.

Figyelt kérdés
Meghallgatnék pár történetet.
febr. 11. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem diagnosztizálták, de kényszeres volt a srác. A suli után napi 4-5 órát tanult, a mániája volt, hogy mindent szó szerint meg kell tanuljon.


Na de nem ám úgy, hogy kibővítette a tananyagot, utána olvasott dolgoknak, beleásta magát mélyen egy témába / tudományba vagy netán külön órákra járt, dehogy. Konkrétan a tananyagot magolta napi 5 órában.


Akkor csak simán strébernek gondoltam, és mulattatott, hogy ugyanolyan átlaggal érettségiztünk, de ma már látom, hogy szegény beteg volt.

febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem párom, hanem barátnőm volt borderline-os, hát az egy pokoli időszak volt, már megszakítottam ezt a barátságot. Sosem tudod, mire számíthatsz, dühkitörések, törés-zúzás, utána nyugi, viháncolás, nagy ingadozások a hangulatában. Teljesen ki akart sajátítani, mint barátot, személyes sértésnek vette, ha mással is lógok, vagy nem ugrom füttyszóra mikor neki beszélhetnékje van (és mindig volt). Felelősséget nem igen vállalt, kötelezettségeit is épphogy teljesítette, de sokszor inkább nem. Nagyon remélem, hogy a jövőben sem baráti, sem párkapcsolati szinten nem futok bele hasonlóba.
febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal nem, akinek volt róla papírja,én meg nem vagyok szakember, nem akarok félrediagnosztizálni, de olyannal voltam, aki nagyon nagyon instabil volt. Hangulatváltozások, depresszív (főként az), vagy nagyon jókedvű, és szorongó, de mindenen. Ő önmagát bipolárisnak mondta, nem tudom, viszont régen járt a pszichiátriai gondozóba, ott írtak fel valami gyógyszert, szóval... Azt egy időben szedte. Pszichológust elutasítja, pedig szerintem kellene.

Nem lehet elviselni sajnos ezeket a hangulatingadozásokat, főleg úgy, hogy nem is tesz ellene.

febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pánikbeteg. + Szociális szorongás
febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A párom valószínűleg ADHD-s, folyamatban van a kivizsgálása. Nem durvák a tünetek, kevés módon jelenik meg (hivatalosan meg még ugye nem is biztos, hogy az, lehet csak ADD vagy lehet egyik se).


Nem tudom milyen sztorira vagy kíváncsi, nagyon jó a kapcsolatunk.

febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár a diagnózis felállításakor már fél éve nem voltunk együtt, de borderline (+ valami, már nem tudom mi volt mellette) volt az exem.

Jómagam pedig pánikzavaros voltam pár évig, de kijöttem belőle segítséggel. (Szakember állapította meg, nem magamat diagnosztizáltam.)

febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, amúgy nem a borderline-ossal voltam már, mikor én pánikzavaros voltam, mellettem "normális" társ volt, mikor én benne voltam, de nem lehetett könnyű neki sem az az időszak.
febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttünk végül össze, hála az istennek de én közel szerelmes voltam egy borderlineosba. Nagyon durva ahogyan viselkedett és hogy mennyire szélsőséges hangulatingadozásai voltak. Ha egy kicsit is azt érezte hogy nem rá fokuszálsz 100%ban kiakadt, hisztizett, igorált. Elvárta hogy azonnal reagáljak minden üzenetére, és ha kicsit is lasabban reagáltam azt rendszerint a fejemhez vágta és számonkérte rajtam. Ha nem vettem fel a telefont mert a wc-n voltam és 1 percre rá visszahívtam nem vette fel a telefont és képes volt órákig ignorálni csak hogy éreztesse hogy ez nem így megy :)). Egyik nap a találkozót szervezte mondván hogy alig várja hogy mennyire vár, másik nap meg eltűnt semmi ok nélkül. Folyamatosan képekért hisztizett és ha kapott tőlem egyet, akkor kiakadt hogy biztos más férfinak csináltam ezt a képet, és most neki is elküldtem... most azonnal csináljak egy képet ami csak az övé. Egyik percben aranyos bújos volt, kedves szavakkal illetett, 2 óra múlva már a melleim méretét kritizálta. Elkezdett viccelődni és húzni az agyam, ironizálni, csipkelődni, amikor beleálltam élvezte folytatta, aztán egy adott ponton besértődött és azt mondta hogy többet nem akar velem beszélni és hagyjam békén... :)) soha nem tudtam mire számítsak tőle, nem beszélve arról hogy exe, anyja, apja, testvére és a világ összes embere hibás volt mindenért csak Ő nem. Az exe volt hibár amiért keményen alkoholizált, a másik exe volt hibás hogy régen drogfüggő volt... stb stb..
febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Félrediagnosztizált paranoid skizofréniás volt.

Én ebből nemigen éreztem semmit. Elején voltak hangulatingadozásai, de aztán beállt. Az meg kinek nincs...

febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%

Mozgásterápiás gyógyszer mellékhatásából adódóan nárcisztikus és kezdődő dupla személyiségű volt, mikor rájöttem. Addig állt a bál, mert nem hagytam magamat és köteleztem megváltozni ebből az állapotból. Mikor rájöttünk és abbahagyta volna, akkor viszont szószkeverő ismerősünk még "elragadta" őt és ellenem fordította. Paranoid skizofrénia lett belőle hosszútávon, de megmentettem és egy egész társaságot kicsináltunk. Boldogan élünk együtt.


35/F

febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!