Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már együtt olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt olyannal akinek mentális betegsége volt? Pl Borderline Skizofrénia Pánikbeteg OCD.

Figyelt kérdés
Meghallgatnék pár történetet.
febr. 11. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Én a beteg oldalon állok és soha nem lehet kapcsolatom
febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kb 15éven át voltam pánikbeteg, a kapcsolataimra soha nem volt kihatással.
febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A férjem nárcisztikus, én szorongó , szociális fóbiás, pánikot vagyok.

Hát elvagyunk.

Tudja és érti hogy vannak napok amikor én nem tudok elmenni bevásárolni mert elájulnék a tömegben, vagy ha sorba kell állni a kasszánál.

De azt gondolom hogy ezt nem sokan értenék meg hogy bocsi de ma te mész a postára mert nem tudok oda bemenni.

És csak akkor van ez amikor egyedül megyek.Nagyon furcsa. Ha ott van a férjem is akkor semmi bajom.

Ő nincs rosszul semmitől, nem szorong, sőt. Nárci.

febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pánikos*
febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!