Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szar helyzetbe keveredt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szar helyzetbe keveredtem, és a szívem szakad szét. Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt volt egy srác akivel 8 hónapig jártunk. Vagyis én azthittem. Nagyon kedves volt, mindig szépen beszélt velem, odaadó volt mindenben, persze én beszerelmesedtem, és ő lelépett ebből a kapcsolatból, azzal a szöveggel hogy ő nem ígért nekem semmit. (Szerintem beijedt az érzelmeimtől, vagy nem is tudom)

1 évig voltam egyedül, majd összejöttem a mostani párommal 3 éve, nagyon szeretem őt, de mégis mindig gondoltam az előtte lévőre. Szinte mindig ott motoszkált a gondolataimban hogy mi lehet vele, miért nem működött!? De elkellett ezt engednem hogy élhessek. Most 4 hónapos kismama vagyok. Nagyon boldog mindenki, a párom, a családom, én is. Nagyon várt gyermek! 2 napja viszont kaptam egy üzenetet a sráctól hogy pár hete visszaköltözött, ráadásul 3 panelházzal arrébb, ugyan abba az utcába mint mi, és hogy szeretne velem találkozni, mert hiányoztam neki, és sajnálja hogy úgy lelépett, ő azóta is rám gondol. Írtam neki hogy párkapcsolatban vagyok és babát várok, plusz ezek után én nem kezdenék vele, de a szívem az teljesen ketté szakadt. Hogy amikor boldog lehetnék a párommal, a babánkkal, ő most így a semmiből felbukkan, és ezt mondja nekem. Nagyon rosszul érzem magam, mert hiába nem tettem semmi rosszat, úgy érzem hogy érzelmileg "megcsalom" a páromat, mert mindennek ellenére 4 éve hiányzik a másik srác. Nagyon kivagyok, hogy ezt most miért tette velem a sors? Soha nem ártottam senkinek, mindig odaadó hűséges voltam minden kapcsolatomban, és most nagyon fáj ami történik körülöttem.

Igazából nem is kérdésem van, csak annyira jól esett ezt leírnom... :( egy 28 éves kismama...



febr. 29. 10:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%
Gondolj arra, hogy kismamaként, más gyermekével a hasadban soha nem kellenél neki. Olyan ember meg mégis miért hiányozna neked, akit soha nem érdekeltél és ezután sem fogsz?
febr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt próbálom folyamatosan magamban lerendezni, hogy akkor sem kellettem neki, most valószínű épp nincs más, és azért kedveskedik, de mégis fáj hogy egy pillanat alatt a felhőtlen boldogságomba jött valami ami belerombított..:( nagyon remélem hogy elmúlik a babavárással.
febr. 29. 10:05
 3/53 anonim ***** válasza:
88%

Azért rondít bele, mert nem voltál őszinte magadhoz, se az új párodhoz. Hogy lennél már felhőtlenül boldog, miközben végig arról a másik pasiról álmodoztál, a párod meg a szamár a ló helyett, és most egy szempillantás alatt minden bizonnyal megbántál mindent, őt és a gyereket is, mert már futnál is vissza ahhoz, akinek nem kellettél...Tök jó lehet a párodnak lenni...ja, nem.

Tudatosítani kellene magadban, hogy nem a pasihoz ragaszkodsz, hanem egy ábrándképhez, amit rávetítettél. Ő nem az, akinek hiszed, nem is ismerheted igazán, ráadásul neki semmit sem jelentettél sem akkor, sem most. Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy megrémül...aki boldog és szereti a másikat, az nem fut el előle...Ha eddgi nem tetted, most sürgősen keress segítséget ezt feldolozni, mielőtt saját magad fogod tönkretenni a "boldogságodat".

febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon rosszul érzem magam, mert hiába nem tettem semmi rosszat, úgy érzem hogy érzelmileg "megcsalom" a páromat, mert mindennek ellenére 4 éve hiányzik a másik srác."


Dehogynem tettél rosszat, elkezdtél járni olyan férfival, sőt gyermeket nemzeni akit nem is szeretsz.


Mondjuk a másik srácot se szereted, inkább rögeszme ő neked, nem tudtál túllépni azon, hogy kibabrált veled, talán magadban keresed a hibát még mindig. Miközben egy mocskos hányadék, aki hülyét csinált belőled és még mindig hülye vagy, hogy hagyod, hogy a markában tartson téged.

Felhőtlen boldogságban nem voltál és nem is leszel ha nem engeded őt el örökre. Szerintem jót tenne neked pszichológiai tanácsadás, mert abnormális, hogy 4 éve mókuskerékben szaladgálsz körbe-körbe. A babavá nem fog segíteni, se az ha megszületik, méginkább rátesz az egészre. Tehát szakemberhez fordulj minél előbb.

febr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%

Hát igen először le kellett volna zárnod magadban az előző kapcsolatot, utána másikba kezdeni. Gondolj arra, hogy ha jól is êrezted magad vele, mêgis otthagyott a francba. Hasonlóan érzek most egyêbként, engem a fêrjem egy másik nőért hagyott el. Pocsêk érzés, ha valamit komolyan gondol az egyik, a másik pedig nem.


Amire gondolok, hogy várandósan elêggé kavarognak az emberben az êrzések (van gyerekem nekem is), szerintem kicsit megijedtél most az elköteleződéstől.

febr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Azért azt nem mondanám hogy álmodoztam, sokszor eszembe jutott. Nagyon szeretem a mostani páromat, és egy pillanatig nem bánom sem őt, sem a babánkat, ők a családom, és ők is maradnak!
febr. 29. 10:22
 7/53 anonim ***** válasza:
97%
Olyan nincs, hogy valaki megrémül a nagy szerelmes érzületeitől és lelép. Ezt verd ki a fejedből,mert ez egy gyerekes önhitt ostobaság. Aki szeret, az veled van, és az a férjed!
febr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen.
febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem a párom. Nem hagynám ott senkiért és semmiért! És tudom hogy emez csak egy illúzió, mégis a fejemben van. Én úgy gondolom hogy ez nem jelenti azt hogy a mostani páromat ne szeretném. Szerintem nem én vagyok az egyetlen ember akinek vannak ilyen "érzelmei"...
febr. 29. 10:31
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ilyenkor nehéz logikusan gondolkozni, de azért próbáld meg: ha össze is jönnél vele újra, valószínűleg megint lelépne egy idő után, te meg ott maradnál egyedül egy gyerekkel. Azért egyedül, mert hogy a mostani párodnak sem kellenél ezek után az holtbiztos.
febr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!