Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok egy sracba akinek van valakije. Jarok hozza masszazsra olyan jo mikor erint.mi lenne a helyes megoldas? Elvezni az 1 ora jot az erinteset titokban szeretni? Vagy soha tobbet nem menni masszazsra es elfelejteni?

Figyelt kérdés
Azert nehez mert jo erzes megkapni az érinteset annak akit szeretsz. Es igy megkaphatod. De valojaban megsem. Es utana meg szenvedek.

márc. 17. 13:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha túl akarsz lenni rajta, akkor nyilván a nem menni többet a jobb opció. Mármint mit gonolsz, mitől lenne jobb számodra hosszútávon, ha odamész tapit kuncsorogni...?
márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

Én nem kezdenék olyanokkal akik meg vannak "babonázva" es levegőnek néznek engem.


Ez engem ki is ábrándít. Aztán majd hallgassam szerintem örülne e bnője valntinra ennek vagy annak? Merthát a nők szeretik elvileg.


Tudod mikor..

márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hatha szakitanak es belemszeret...

A remeny.

Borzaszto ez egesz hetvegen sirok

márc. 17. 14:10
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
0%
Mi vagy te, bölömbika?
márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Abban az 1 oraban olyan boldog tudok lenni de csak abrand.nezhetem a facen hogy oleli a not hol voltak ma stb ebbe meg belahalok
márc. 17. 14:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá többet, és lépj nagyon gyorsan tovább, plátòi szerelem, felruházod minden jòval, aztán lehet nem is az eseted. Barátnője van, ne kínozd magad. Azt sem tudod, hogy ha nem lenne csaja, mennyi esélyed lenne. Előfordulhat, hogy semmi.
márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Noren1989 ***** válasza:
85%

Kicsikét szűk a világ nekem...


Kérdező, anyád sem szeretett, ugye?

márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Masszázs által ismerted meg, vagy már régebbről ismered?

Esetleg barátnőjét is ismered?


A soha többé sem a legjobb szerintem.


Egyébként beszélgettetek már? Vagy csak 1-2 szó masszázs közben?

A facebookon kívül mennyit tudsz róla?

márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Aztán meg csodálkozunk hogy jönnek a kérdések, hogy GLS futár/masszőr/akármilyen nőkkel sokat kontaktoló munkája van a pasinak, van -e okom aggódni…

Hagyd békén, nem egyedülálló. Bár ha sikerülne megszerezned, téged is ugyanúgy megcsalna egy másik kliensével.

márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ha mész és fizetsz neki, lehet abból fog a barátnőjének ajándékot venni. Ez így nem normális dolog, keress egy másik masszőrt, "csald meg".
márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!