Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire jo egy ferfinak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jo egy ferfinak ha megerinti a not?mit erez ?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyenek férfiakat is megérintenek lehet, egyfajta kommunikációs stressz.

Ismertem olyat, aki már beteges módon becézgetett mindenkit, de látszott rajta a hatalmas gátlás.

ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt hogy tetszik neki a nő.
ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Olvasta, hogy randi kozben ezzel is tudja jelezni a masik szamara, hogy kedveli ot. A maga suta modjan probalkozik ezzel ugy, hogy nem veszi figyelembe azt, bogy teljesen nem odaillo szituacioban csinalja, ami inkabb meghokkento es ellenallast valt ki. Az ilyeneknek ez a sorsuk, ha nem merik felvallalni, hogy ok ismerkedni akarnak es radira invitalni a not. A kerdesre valaszolva, nem azert csinalja, mert az barmifele erzest valt ki belole, hanem hatso, manipulacios szandekkal teszi, hogy ne kelljen felvallalni a valodi szandekat.
ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, persze 😁 csak és kizárólag azért érintenek meg férfiak nőket, mert olvasták valahol, hogy ezt így kell..


Véletlenül sem egy természetes reakció arra, ha kicsit vonzó egy nő akkor JÓL ESIK, pillanatnyi jó érzést kelt egymáshoz érni..

ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Érintésmàniàs vagyok.
ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy munkatársam, akinél ez alap, természetes volt, hogy mindenkit (pasit is) megfogott néha. Szólni kell az ilyennek, hogy "NE!".

Valami hiányzik az életéből, így akar az ilyen pótolni másokkal.

De legalább akkor kérdezné meg eőtte, hogy lehet-e?

ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Teszteli, hogy mennyire hagyja magát mindenkinek taperolgatni a nő.
ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem érintgetem a nőket, megvárom, hogy ők érintsenek meg engem, és meg is szoktak.
ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Hú, na innen látszik, hogy ide főleg olyan emberek járnak fel, akik olyanok, mintha semmi az égvilágon szociális életük nem lenne.

Én nagyon sok férfi között dolgozok, soha ilyet, hogy tesztelésből érnének egy nőhöz nem hallottam egytől se.

Akit vonzónak tartunk, ahhoz szívesen érünk hozzá és ha a másik fél szívesen veszi ezt, akkor aztán pláne.

ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!