Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A plátói szerelem örökké tart ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plátói szerelem örökké tart ?

Figyelt kérdés

Elsősorban akik voltak hasonló helyzetben, nekik mi segített? Szerintem nekem semmi sem segítene, bárhol lennék az sem...

34 éves férfiként beleszerettem egy nőbe, aki csak játszott velem. Valószínű sok emberrel csinálja ugyanezt. 1.5 évig tartott, miatta a már amúgy is rossz házasságom eldobtam, elköltöztem. Körülbelül hónapokon át voltam depressziós, mert nem akart velem semmit. Mindig úgy csinálta, hogy én legyek hibás a végére. Magamat okoljam ezért, hogy nem bízik bennem, hasonlóak.

Időközben megismertem egy nőt, aki tökéletes lenne a számomra. Külsőre belsőre egyaránt. Ez a másik nő még mindig az életem része, kvázi barátok vagyunk. Ő örül is a masiknak, bár néha degradálja a külseje miatt.


Egyszerűen hiányzik az újból az ami a másikban megvan. Az a borzasztó lángoló szerelem, az a beteges tudniakarom mivan vele. Pedig ez nem egészséges.


Közben a másik nő összes ,, rajongója,, idegbajt okoz. Mindenkivel akivel beszélget nekem azt mondja semmi nincs, de közben tudom, hogy ugyanazt csinálja velük mint velem. Ettől falra mászok, idegbajos leszek.


Tudom, hogy az egészségem az taplalna, hogy ha nem ezen kattognék hanem a biztonságot nyújtó kapcsolatommal foglalkoznék, azonban nem tudok. Egyszerűen képtelen vagyok. Napi szinten látom, mivel együtt dolgozunk de azt gondolom ha nem így lenne , az se segítene.


Aki volt hasonló helyzetben mi a megoldás? Segítene egy új munkahely ? Mindig ő járna a fejemben szerintem..


ápr. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szorakozik veled, te meg szaladsz utana. Igen, a munkahelyvaltas es pszichologus kombo segitene ezen a beteges kotodesen.
ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi hiányzik abból a nőből ami a másikban nincs meg? Az elérhetetlenség. Te hozzászoktál ahogyan veled bánt, ahhoz a rosszhoz, és nem érzed magad biztonságban egy teljesen jó kapcsolatban. Ez pszichológus. Egy biztos, mondj fel azon a helyen, és menj máshova, mert egy tapottat nem fogsz tudni előrelépni miatta ha a közeledben van. A másik nővel is szakítanék a helyedben, mert nem jó ha a másikat becsapod és boldognak tetteted magad. Mindkettőtök idejét rabolja.
ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha belébolondulsz az érzésbe, mániás leszel akkor tarthat örökké simán.
ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy örökké tart e

Nálam 6 éve tart

ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!