Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő-fiatalabb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő-fiatalabb férfi kapcsolat ritkán tart sokáig igaz?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, ő 28 éves férfi. Nemrég kezdtem el dolgozni ezen a munkahelyen (egy kisebb gyorsétterem). Nagyon kedves srác, udvarias, segítőkész. Nem dohányzik, nem iszik, helyes is, sőt nagyon ügyesen sakkozik, gyakran jár versenyekre. Bár nem tett lépéseket felém, nem kezdett ki velem, abban reménykedtem, hogy majd idővel alakul valami.

Múlt héten két másik munkatársammal voltunk a konyhában amikor ők azon viccelődtek, mennyire odavan a kiszemeltem (senki nem tudja, hogy tetszik nekem) egy bizonyos nőért. Pár éve is kezdeményezett állítólag nála de akkor lett szingli a csaj ezért elzárkózott mindenkitől. Most viszont találkozott vele amikor ment a kiszemeltem anyagbeszerzés miatt és ott "nagyon kedves volt vele". A nő viszont négy évvel (!) idősebb tőle. De úgy látszik ezen senki nincs fennakadva, sőt cukkolják a kiszemeltemet mennyire hatással van rá, milyen jó nő.

Tegnap meg kaptunk egy megrendelést, ez a nő rendelt kaját. A munkatársam aki felvette a rendelést szólt mosolyogva, hogy ha akarja kiszállíthatja a kaját a másik futár helyett. Sajnos nagyon lelkesnek tűnt, vitte is gyorsan és mosolyogva jött vissza. Most lát rá esélyt, hogy kialakuljon valami, mert a nő nyitottnak tűnik.

Azt nem értem, hogy egy ilyen okos, intelligens, szinte sakkmester férfi miért nem gondolkozik? Ennyit lát csak, hogy jó nő, addig már nem gondolkozik, hogy idősebb tőle?? Ja és hiába helyes, abszolút nem egy kalandor, ő egy félénk, komoly férfi. Ezért is tetszett meg nekem.

Mi járhat a fejében? Szerintetek mennyi esély van arra, hogy ne legyen köztük semmi, ha meg igen akkor ne tartson sokáig?

26N



ápr. 27. 12:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
17%
Egyén válogatja. Én férfi létemre minimum a 2 év az én javamra, a feleségem is 5 évvel fiatalabb. Én személy szerint még magammal egy idős nővel sem lennék képes együtt lenni párkapcsolatban, de ez az én hozadékom. Túl fiatalnak nézek ki a koromhoz képest, így nagyjából az anyámnak néznének akár jelenleg is ha 8 évvel idősebb nővel lennék. Ja, meg én is annak érezném.
ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Az a hátrányom, hogy a nő inkább velem egyidősnek tűnik. Szar beismerni de amikor megláttam, hogy néz ki meglepődtem. De akkor is annyi idős amennyi.
ápr. 27. 13:36
 13/44 anonim ***** válasza:
85%

9: Akkor ez a pasi a kivétel, hiszen szemmel láthatólag odavan az idősebb nőért.

És hidd el, hogy ha ez így van, akkor nem fog megváltozni. Az exemnek előttem idősebb nője volt. Utána összejött velem, fiatalabbal, házasság, gyerek, a szokásos sztereotípiák, majd szépen megcsalt egy idősebbel, akivel azóta is együtt van, 10 éve. Szóval nála ez a preferencia. Tudott lenni fiatalabbal is, de mégis kibukott idővel, hogy nem erre vágyik.

ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%
És kit érdekel mennyi idős? Valszeg megnyerőbb a személyisége a tiednél, ez van, engedd el
ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
92%
13. Családi minták, anya-apa minta, testvér minta, nevelési minták. Mivel ezek mindenkinél más és mások, így van akinek idősebb, van akinek a fiatalabb nők vagy férfiak jönnek be. Felesleges ezen vitatkozni, mert ilyenkor csak egó csörték mennek, hogy "az én életem a tökéletes, ahogyan én látom a világot az az egyetlen helyes út".
ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
90%
Szüleim közt is 4 év van anyám javára. 43 éve házasok
ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
92%
18 felett 4 év a nő javára nem egy nagy dolog huszon éves évei végén meg szinte semmi..
ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
24%
16. Az én szüleim között meg 5 év van apám javára. 58 éve házasok. Szóval ezen vitatkozni teljesen felesleges. Kinek ki meg mi.
ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
92%
9# Ez nem feltétlen igaz. Meg ahogy írtuk is a 4 év az semmi. És hát nem a kor a legmérvadóbb. Lehet hogy az a csaj vicces, jófej. Közös a hobbijuk tudom is én. Ezer dolog lehet ami a fiút megfogta benne. Meg hát az is lehet, ha az a nő nem lenne képben, te akkor se jönnél számításba. Fogadd el. :)
ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
78%

Hogy kéne kinéznie 32 évesen?


Amúgy vidéki vagy?

ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!