Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő-fiatalabb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő-fiatalabb férfi kapcsolat ritkán tart sokáig igaz?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, ő 28 éves férfi. Nemrég kezdtem el dolgozni ezen a munkahelyen (egy kisebb gyorsétterem). Nagyon kedves srác, udvarias, segítőkész. Nem dohányzik, nem iszik, helyes is, sőt nagyon ügyesen sakkozik, gyakran jár versenyekre. Bár nem tett lépéseket felém, nem kezdett ki velem, abban reménykedtem, hogy majd idővel alakul valami.

Múlt héten két másik munkatársammal voltunk a konyhában amikor ők azon viccelődtek, mennyire odavan a kiszemeltem (senki nem tudja, hogy tetszik nekem) egy bizonyos nőért. Pár éve is kezdeményezett állítólag nála de akkor lett szingli a csaj ezért elzárkózott mindenkitől. Most viszont találkozott vele amikor ment a kiszemeltem anyagbeszerzés miatt és ott "nagyon kedves volt vele". A nő viszont négy évvel (!) idősebb tőle. De úgy látszik ezen senki nincs fennakadva, sőt cukkolják a kiszemeltemet mennyire hatással van rá, milyen jó nő.

Tegnap meg kaptunk egy megrendelést, ez a nő rendelt kaját. A munkatársam aki felvette a rendelést szólt mosolyogva, hogy ha akarja kiszállíthatja a kaját a másik futár helyett. Sajnos nagyon lelkesnek tűnt, vitte is gyorsan és mosolyogva jött vissza. Most lát rá esélyt, hogy kialakuljon valami, mert a nő nyitottnak tűnik.

Azt nem értem, hogy egy ilyen okos, intelligens, szinte sakkmester férfi miért nem gondolkozik? Ennyit lát csak, hogy jó nő, addig már nem gondolkozik, hogy idősebb tőle?? Ja és hiába helyes, abszolút nem egy kalandor, ő egy félénk, komoly férfi. Ezért is tetszett meg nekem.

Mi járhat a fejében? Szerintetek mennyi esély van arra, hogy ne legyen köztük semmi, ha meg igen akkor ne tartson sokáig?

26N



ápr. 27. 12:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
8%

Szóval a gyk női kommandója alkesz családból jött, sz*r férfi minták, sz*r párkapcsolatok, az anyu mindig idősebb mint apu, ez az elfogadott itt a gyk-n. Ha valakinek nem ez, azt le kell pontozni, hiába korrekt a kérdésre adott válasz.


A gyk is a hétköznapi gyilkos oldal, ideje lenni kicsit jogilag is képbe tenni őket. Az összes lepontozás arra jó, hogy frusztrálja az embereket, a kemény mag meg úgy gondolja hogy ők az igazság bajnokai.


Lehet elgondolkozok a jogi lépésekről. Ugyanis diszkriminatív, amit teljes mértékben támogat. Nincs olyan hogy az egyik vélemény a másik felett van, főleg nem egy teljesen szubjektív kérdés alatt.


Mi van akkor, ha éppen egy érzékeny ember embert a folyamatos jogtalan lepontozás hoz olyan helyzetbe, ami akár tragikus is lehet?

Mert mi van akkor? Nem lehet ilyen? Mi az alapja? A lepontozás, a másik véleményének semmibe vétele. Lehet véleményezés, de ez az összezáró, proli véleménydiktatúra teljesen diszkriminatív. Arról nem is beszélve hogy haszna nincs, viszont nagyon kártékony.

ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
21. A kozossegi oldalakon is ez megy. Ott nem kartekony szerinted? Mindenki vállalja a feleloseg sajat magaert ahogy regisztral ezekre az oldalakra.
ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
12%

22. Nem a véleményekről van szó, hanem erről a kártékony pontozósdiról. Ultra primitív kérdésekre adok egy nulla, tartalmatlan választ ami leminősíti a kérdezőt, egyből szerzek 30db zöld pipát. Amikor kifejted a véleményed egy komplexebb kérdésnél, ami nem az itt jelenlévő b*szatlan sótlan p*nák véleményét tükrözi, akkor meg már lepotoznak.


Ezt az oldalt tényleg szét kell trollkodni, mert valódi értéke nincs. Elmennek ezek a nulla egóemberek a p*csába, ha valaki időt szán az életéből és leírja a saját sztoriját, akkor az a minimum hogy hogy nem pontozzuk le. Még akkor sem, ha az ő élete másmilyen. Szimpla válaszokat pontoznak le halálra, mert hát a férfiak mindig trógerek, a férjek mindig sz*rok, mert hát az a követendő amit ezeknek a senkiházi nyomorékoknak a családjában van, hogy az a király ha fogyatékos a család, bipolárisok, szellemi és mentális betegek, egyszerűen irigylik ha valakinek normális az élete. Ilyenről itt nem is lehet írni, az a jó ami deviáns, amikor 17 éves srác elmenekül otthonról, összeköltözik egy 32 éves nővel, ez a példa, Ezek után kell futni. Amelyik férfi igényes, megválogatja a nőit, akinek vannak céljai, az itt jelenlévő mentálisan sérült beteg gyk-s nőknek taszító és idegen.


Simán lehet látni egy jó lenyomatot a társadalmunkról, beteg, egoista, csak a saját véleménye és élete a fontos, a jót le kell húzni, a másik emberbe bele kell rúgni. Tipikus gyk, persze elő van adva a mű optimizmus meg a mű emberség.

ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Ezt a pontozós témát ne itt beszéljétek meg. Ne térjünk el a kérdésemtől.

Valaki kérdezte, hogy vidéki vagyok-e. Igen, egy nagyobb faluban élünk mind.

ápr. 27. 15:13
 25/44 anonim ***** válasza:
84%

"Azt nem értem, hogy egy ilyen okos, intelligens, szinte sakkmester férfi miért nem gondolkozik? Ennyit lát csak, hogy jó nő, addig már nem gondolkozik, hogy idősebb tőle?? "


4 évvel idősebb nála (és nem tőle).

Inkább te gondolkozz és ne csak addig láss, hogy valaki pár évvel idősebb. Az a pár év teljesen lényegtelen és nem fogsz neki csak azért kelleni, mert ifatalabb vagy. Nálad is vannak milliók, akik fiatalabbak. Ez kevés.

ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

"amikor 17 éves srác elmenekül otthonról, összeköltözik egy 32 éves nővel, ez a példa, Ezek után kell futni. Amelyik férfi igényes, megválogatja a nőit, akinek vannak céljai, az itt jelenlévő mentálisan sérült beteg gyk-s nőknek taszító és idegen."


Mondjuk az hogy valakinek vannak céljai nem feltétlen ad okot arra hogy a nőnek tetszen. Tudod ha nincs vonzalom akkor hiába van kettő kulon nemnek azonos gondolata az életről . Senki sem akar kötelességből vagy szánalomból összejönni a másikkal. Megértem a te olaladat is valahol mert azt látod , hogy a magam fajta jobb képu férfiakat megbámulják a nok te meg ertelmes osszetett gondolatokat kozvetitesz nekik, van jo munkahelyed anyagi stabilitasod de meg sem erdekled oket. Nekem az ad megnyugvast ami termeszetesen jon ,amiért pedig kuncsorogni kell és lehet még ossze is jon az hosszu tavon onpusztitova valik.

ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

26. Házas vagyok. Nekem nem kell kuncsorognom, soha nem is kellett. Ami zavar az annyi, hogy itt van egyfajta közgondolkodás, ami nem hogy nem jó, hanem beteges. Beteges feltételezések, beteges általánosítások jobbról, balról. A pipák száma jelen esetben annyit jelent, milyen az elfogadott irányzat. Értelmes, konstruktív kommunikáció nincs, amire 10 lapáttal rátesz a pontozósdi. Nekem sincs kedvem részletezni vagy mélyen belemenni egy kérdésbe, amikor látom hogy ez csak szimpátia szavazat.


Szereted a tökfőzeléket?

- nem (le vagy pontozva)

- igen (le vagy pontozva)


Hogy finom-e a tökfőzelék, az azon múlik, hogy a rajongóiból van több, vagy az ellenzőiből. Ha az ellenzőiből, akkor el is dőlt, a tökfőzelék rossz. Ja hogy neked ízlik? Te egy nyomorék vagy a többiek szerint. Aztán az összes kérdés ilyen, simán kirajzolódik az, mint a többi oldalon is. A 444.hu egy vér liberál baloldali uszító és szenny hírportál. A rajongóik a világ közepének érzik magukat. A mandiner egy vér jobbos szenny portál. A rajongoik a világ közepe. Az emberek egyszerűen gyűlölik egymást ha más a véleményük. A gyk ezt a gyűlöletet erősíti, mert legalább más oldalakon nem díjazzák azokat akiknek egyforma a véleményük. Nézd már meg, a sokpipások nagyképűségét, lekezelő fölényességét. Többen említették már, hogy akinek nincs 4 pipája, annak a véleményét automatikusan leszavazzák, vagy egyáltalán nem adnak a szavára.


Tipikus.

ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
65%

9-es kommentedre:

ilyen idos korban nem a fiatalabbakertvannak oda, hanem barkiert, aki bejon nekik.

Majd 45 folott lesznek oda a fiatal pipihusiert...

ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
79%
Azt hittem mar 40 éves norol van szó.. ők kozelebbi generaciok egymashoz , tehat sok dolog kozos ami a gyerekkorukat illeti.
ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
77%
Na, akkor azért vagy ezen meglepődve, mert falusi vagy. 2024 van.
ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!