Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő-fiatalabb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő-fiatalabb férfi kapcsolat ritkán tart sokáig igaz?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, ő 28 éves férfi. Nemrég kezdtem el dolgozni ezen a munkahelyen (egy kisebb gyorsétterem). Nagyon kedves srác, udvarias, segítőkész. Nem dohányzik, nem iszik, helyes is, sőt nagyon ügyesen sakkozik, gyakran jár versenyekre. Bár nem tett lépéseket felém, nem kezdett ki velem, abban reménykedtem, hogy majd idővel alakul valami.

Múlt héten két másik munkatársammal voltunk a konyhában amikor ők azon viccelődtek, mennyire odavan a kiszemeltem (senki nem tudja, hogy tetszik nekem) egy bizonyos nőért. Pár éve is kezdeményezett állítólag nála de akkor lett szingli a csaj ezért elzárkózott mindenkitől. Most viszont találkozott vele amikor ment a kiszemeltem anyagbeszerzés miatt és ott "nagyon kedves volt vele". A nő viszont négy évvel (!) idősebb tőle. De úgy látszik ezen senki nincs fennakadva, sőt cukkolják a kiszemeltemet mennyire hatással van rá, milyen jó nő.

Tegnap meg kaptunk egy megrendelést, ez a nő rendelt kaját. A munkatársam aki felvette a rendelést szólt mosolyogva, hogy ha akarja kiszállíthatja a kaját a másik futár helyett. Sajnos nagyon lelkesnek tűnt, vitte is gyorsan és mosolyogva jött vissza. Most lát rá esélyt, hogy kialakuljon valami, mert a nő nyitottnak tűnik.

Azt nem értem, hogy egy ilyen okos, intelligens, szinte sakkmester férfi miért nem gondolkozik? Ennyit lát csak, hogy jó nő, addig már nem gondolkozik, hogy idősebb tőle?? Ja és hiába helyes, abszolút nem egy kalandor, ő egy félénk, komoly férfi. Ezért is tetszett meg nekem.

Mi járhat a fejében? Szerintetek mennyi esély van arra, hogy ne legyen köztük semmi, ha meg igen akkor ne tartson sokáig?

26N



ápr. 27. 12:43
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Még semmi nem történt köztetek de te már azon agyalsz mikor vesznek össze ahhhh

Kicsit leragadtál egy srácnál.

Engedd el, keress olyat akinek te tetszel

A férjem 4 évvel fiatalabb mikor osszejottunk ő volt 26 én 31 , van két gyerekünk köszi jól elvagyunk

ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Igen leragadtam mert alig találni ilyen normális, okos, kedves férfit. :( Annyira a hatása alá kerültem, tudom hogy kicsit belezúgtam.
ápr. 28. 10:21
 43/44 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kamu a kérdés. Tuti a kérdező a 32 éves nő, és most tetszik neki ez a 28 éves pasi. Hízik a mája, amiért ő kell a 28 évesnek, és nem a 26 éves, aki nála ugye 6 évvel fiatalabb. Élvezkedésből írta ki a kerdést szerintem.

Ilyne hülye "nem iszik, nem cigizik" szöveget tuti nem hallani huszonévestől, már az is meglep hogy egy Y generációs ilyennel jön... Az öregebbek szövege, hogy ez plusz. Egy Z generaciósnak ez alap, nem plusz. :D

ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
43, elég nevetséges amit írsz...
ápr. 28. 12:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!