Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A folyamatos szerelem keresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyamatos szerelem keresésben is ki lehet égni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amikor összejövök valakivel, akit akartam, utána egy idővel új embert "crusholok" és mindig megszereztem magamnak az illetőt. Biztos vagyok benne, hogy ez nagyon sokáig így fog menni... Mindig van egy kiszemeltem, hiába vagyok kapcsolatban. Az lenne a legjobb, ha nem is tudnám felszedni. Tudom, hogy ez nem szerelem, hanem megszállottság, de hasonló érzés. Úgy tudom, hogy a szervezeted nem képes hosszú távon előállítani azokat a hormonokat, ami a szerelem érzését adja, mert egészségtelen. Mégis évek óta újra és újra belehabarodom valakibe, akitől pillangók vannak a gyomromban. Ha egyszer kiégek ebben, az milyen lesz? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

ápr. 29. 07:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
5, azért mert a szervezet nem állandó izgalmi állapotra lett megtervezve. Mindenképp kiégés a vége, pont ahogy 4. mondja. Higgy annak aki már megjárta ezt az utat. Az izgalomkeresés ugyanúgy stressz mint a medve elől menekülés. Más az előjele, de ugyanazok a hormonok dolgoznak, egyszer csak elfüstöl az energiád. Padlót fogsz és alapjaidról kell újraalkotnod magad.
ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Senior Séf ***** válasza:
76%
Ilyen voltam. Már azt hittem, sohasem leszek szerelmes. Házasodni is azért házasodtam, mert meguntam, hogy hetente mással vagyok egyedül. Végül 25 évvel ezelőtt (40 évesen) találtam meg azt a személyt, akiért érdemes volt ezt az egész hajcihőt végigcsinálni. Azt mondom, érdemes volt, hiszen minden felejthető kis liezonból tanultam valamit a nőkről, és ezt a tudást vittem magammal a második házasságomba.
máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%
Amíg keresi valaki a szerelmet, addig nem fog jönni. Az magától talál rá az emberre.
máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!