Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet? Miért mutatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet? Miért mutatja az ellenkezőjét annak amit valójában érezhet?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy akin nem tudok kiigazodni. Nem beszélünk valami sűrrűn. Van hogy ő keres engem van h én őt. Nem tudom miért de legbelűl úgy érzem szeret még.

De valamiért ezt nem válaja fel nekem. Ha ilyen tére terelődik a beszélgetés vagy csak azt írom h legalább meg nevetettem. Gyorsan zárja a beszélgetést.


ápr. 30. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy eleg nyilvánvalo "nem". Te erzed tobbnek csak, mert szereted. De o tartja a tavolsagot es nem akar tobbet. Vagy elfogadod a jelenlegi helyzetedet vagy elfelejted , azok alapjan amit leirtal .
ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!