Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerethetek még újra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerethetek még újra? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt és az utóbbi hónapokban fokozatosan, de szépen lassan elmúlt nekem az egész szerelem érzése. Viszont kötődés az meg van, nem akarom elengedni, az emlékeink nagyon összekötnek, szeretem igazából, nem bírnám sokáig ha nem láthatnám. Csak kicsit sok már belőle nekem, sokat hisztizik, megváltozott kissé, van hogy vitázunk, de én vagyok a hirtelen haragú és aki kezdi. Egyszerűen nem tudok feloldódni együtt is élünk, néha jó nélküle, máskor hiányzik ha nincs itthon. Mit csináljak? Most nincs itthon és a régi zenéket is hallgatom ami csak rá emlékeztet és az akkori érzésekre amik kialakultak bennem iránta, de már nem érzem azokat csak vissza jön az emlékembe... sok nehézség ért engem és stressz nem tudom mi van. mit csináljak? szomorú vagyok nagyon. hogy tudnék újra fellángolni?


22/F



2012. ápr. 11. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy hullámvölgy. Ha a párod is partner abban, hogy felélénkítse a érzelmeket akkor beszéld meg vele és kezdjetek mindent előröl!
2012. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!