Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki 1,5hónapja szakított a barátjával és kavarok vele vagy 3hete, és itt lett volna az ideje annak, hogy legyen köztünk kapcsolat. Voltam is náluk filmezni, csak azt mondta hogy még furcsa neki , mert még nem felejtette el a paliját (3hónapos kapcsolat). Na most mit tegyek? Hogy jöhetnék ki belőle a legjobban? Azt akarom hogy hosszú kapcsolat legyen és hogy szeressen, és ne csak arra kelljek neki, hogy elfelejtse az exét. Mit kéne tennem? Ő azt akarja hogy beszéljünk minden nap ugyanúgy

2012. ápr. 11. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy ő is meg én is 17évesek vagyunk
2012. ápr. 11. 21:07
 2/3 anonim válasza:
Csá! Nekem is ezzel volt 15 éves koromban a gond. Most 17 vagyok és azóta már más csajom van, mert egyszerűen az exem nem tudta elfelejteni az előttem lévőt, és nem is én, én bírtam volna, de ő nem bírta, így azt mondta, hogy vége... Nem akarlak tőle elijeszteni, mivel exemnek 2 éves kapcsolata volt, és nálam kereste a menedéket, de szeretett is, csak nem eléggé.. Aztán örultem is, hogy így történtek a dolgok.. ma a csajnak van pasija, de nem az exe, úgyh sikerült neki elfelejteni, de felül 1 évig tartott neki, úgyh nem éri meg sztem gyötrődni ilyenek miatt, maguk nem tudják mit akarnak... De ez mindenkinél más lehet, szóval nyugodtan összejöhet neked ;) Ez főleg az idő kérdése, és hogy mennyire vagy türelmes.. DE azt írtad, hogy nem akarsz vele úgy lenni, mint egy "múltat kitörlő" személy. Szerintem ezzel nem sűrűn segitenek mások, de majd megtudod ;) Ma boldog vagyok majdnem fél éves kapcsolat után, és az ex-szel baráti kapcsolatom van, ami így nagyszerű :) Ha nem hülye a csaj, akkor nem fog cserben hagyni, de befogad barátként utána is ;) Sok sikert, és majd jelentkezz, hogy hogyan is kerekedett a helyzet ;) Amúgy hány éves vagy?
2012. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) 17
2012. ápr. 11. 22:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!