Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik e még szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik e még szerelem a kúrópajtik (össze járunk és kielégítjük egymást) után?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy ha egy csaj hosszú ideje kúrópajtit tart minthogy pasit mert nem akart többet csalódni és hogy így is megkapja azt ami kell neki.

Ezek után szerintetek jogos az hogy abszolút féltékeny vagyok rá és hogy éjjel nappal nem hagy nyugodni a tudat hogy mikor fog megcsalni?

Ugyanis elvagyunk kettecskén de mégis félek.



2012. máj. 4. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm akivel így jöttem össze,mondjuk ő a barátja mellett tartott engem.Én is agybeteg voltam ha a gyerekkel volt...mintha csalt volna kb.
2012. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi de ettől nem lettem nyugodtabb :/
2012. máj. 4. 01:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok semmi megnyugtatót mondani. Mivel nem jártok, azt csinál, amit akar, azzal, akivel akar. Persze, lehet hogy érzelmileg kötődik hozzád, de ezt csak ő tudná megmondani.

Mi párommal hasonlóan kezdtük, bár mi nem feküdtünk le eleinte, csak húztam az agyát, játszadoztam vele, mivel kijelentette, hogy neki alkalmi kapcsolat kell, én meg nem adtam könnyen magam. Amíg le nem feküdtünk 3 másik lánnyal járt össze dugni, mint utólag megtudtam. Picit rosszul esett, de végül engem választott anélkül, hogy tepertem volna érte.

Visszatérve: vele egyeztess. Mivel ez az állapot neked nem felel meg, vagy túl tudsz rajta lépni, vagy összejöttök.

2012. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondanád neki az érzéseidet és megkérdeznéd, hogy ő mit érez irántad, tisztázhatnátok. Nyilvánvaló, hogy te nagyon kedveled, szeretnéd ha csak a tied lenne, de közöttetek most nincs igazi kapcsolat, csak összejártok szexelni, addig ne várd el, hogy hűséges legyen.
2012. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyi félreértettél.Én összejöttem és vele voltam pár évet.Csak mikor összejártunk még nem dobta ki a paliját.Aztán engem is mással hagyott el,magyarán ócska hazug K urva volt,azaz ettől a kérdésedre a válasz,igen,létezik.Megnyugtattalak? :-)
2012. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már járunk jó pár hónapja csak az a kérdés h kibírja e megcsalás nélkül
2012. máj. 4. 19:07
 7/8 A kérdező kommentje:
igen megnyugtattál köszi
2012. máj. 4. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Anyukádat, Te is így fogantál...
2012. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!