Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy csak 2 komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak 2 komoly kapcsolata volt?

Figyelt kérdés

Pusztán érdeklődésből kérdezem:

Mi a véleményetek?


Adott egy 33 éves férfi,akinek eddig 2 komoly kapcsolata volt az életében.

Azoknak a lányoknak a száma,akikkel összesen a 33 éve alatt lefeküdt, az maximum 10.


Nem számonkérő jelleggel írtam,és nem is csodálkozva,csak szeretném megkérdezni,ki mit gondol erről.

Nekem szimpatikus, ugyanakkor furcsa is egyben.

Tudom,nem számítanak a számok,de 33 éves férfinek 2 volt barátnő egy icipicit furi.Főleg,ha hozzáteszem,hogy olasz,és nem egy csúnyaság.


2012. ápr. 28. 07:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
És ha az a két komoly kapcsolat tartott 5-5 évig? Akkor már nem is fér bele több! nekem nincs ebben semmi fura.
2012. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 40 feletti ismerősöm, akinek összesen 1 kapcsolta volt/van. Miért probléma ez? Az csak a mai "próbálj ki mindent egyszer élsz" felfogás hibája, hogy elítélik azt, aki nem ugrik egyik ágyból a másikba.
2012. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

figyi,ha csajozos lenne az lenne a bajod!nem csajozik akkor meg az!a nöknek tényleg nem jó soha semmi.

örülj neki inkabb!lehet a tanulással foglalkozott vagy a pénzkereséssel vagy romantikus típus.

2012. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

volt egy 5 éves meg egy 1 éves kapcsolata.Ez nem sok idő a 33 évből.Szerintem ebbe még bőven belefért volna..

Nem is azt mondtam,hogy 20 barátnőt gondolok normálisnak,de 33 évesen szerintem mondjuk egy 3-4 komoly párkapcsolat reálisabb lenne.

2012. ápr. 28. 07:43
 5/34 A kérdező kommentje:

ja és úgy volt neki,hogy 23-28 éves koráig volt az első,

és 31-32ig a második.

2012. ápr. 28. 07:45
 6/34 anonim ***** válasza:
Expasimnak most34 csak én volta, előtte egy csajjal volt neki oral. Az ágyban borzasztó béna volt.kb azt hitte azt kell csinalni amit a filmekben lat.ha a tieddel nincs ilyen gond akkor nem tema
2012. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

De buta vagy.

És ha ő mondjuk egyedül is akart lenni? Nem akart mindig párt találni?

Fura a hatlábú kecske. Ez teljesen normális.

2012. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nálam jobban senki nem érti meg az egyedüllétet,hiszen 28 évesen nekem ő az első.Minden téren.Szexuálisan is.De én csaj vagyok.És még nekem is furcsa hogy neki,mint pasinak ennyi volt..
2012. ápr. 28. 07:50
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha így gondolkozol, elé egyszerű lehetsz, és még nem nagyon kéne kapcsolatban élned.
2012. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden féri szexörült, ezt csak a naygon primitiv emberek gondolják igy.


Egy olyan férfi, akinek 33 évesen nincs egy rakás ex-e, szerintem ritka értékes ember, mert neki az ember IS számit, nem csak a szex.

2012. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!