Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kibírni az éveken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni az éveken át tartó szerelmi bánatot?

Figyelt kérdés
mert már nem bírom

2012. jún. 21. 23:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bocs haver az őszinteségemért, de ha ez a helyzet irány a pszihiáter. Hidd el ez már nem vicc, ez már BETEGSÉG!
2012. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Készíts egy mérleget, hogy mégis miért siratod ezt az embert már évek óta. Pl. azzal kezdhetnéd, hogy nyilván nem azért nem vagytok együtt, mert ő is annyira baromira oda van érted. Hidd el, ez mindennek az alapja: ha te nagyon szeretsz valakit és ő viszont nem vagy nem annyira, akkor az halott ügy, el kell fogadni, és végül le kell zárni, kész. Én is így tettem túl magam az exem elvesztésén. Én nagyon imádtam, vele akartam leélni az életemet ő viszont engem soha negyedennyire nem szeretett. Én kb 1 évig pörögtem ezen, mire rájöttem, hogy mégis mi a jó francot bánkódok ez után? Ennél mindenkinek több jár. Ha viszont nem sikerül idáig eljutnod én is szakembert javaslok, mert ez már tényleg beteges.
2012. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy gyógyszereket kell szednem. Szerintetek nem járok szakemberhez???????? járok Pszichiáterhez, és pszichológushoz is. a gyógyszerek annyiban segítenek, hogy nem ájuldozok. De úgy nem is tudom kegyetlenül utálva szeretem azt a lányt. És kegyetlen módon elbánt velem. Csak abban bízom, hogy egyszer majd a jövőben tőle is elvesz valakit az élet óóó az maga lenne a megváltás kicsattannék a boldogságtól ha látnám bőgve szenvedni.
2012. jún. 22. 17:46
 14/24 A kérdező kommentje:
Lehetett volna már másik barátnőm, de eldobtam magamtól mindet mert olyan bűntudatot éreztem, hogy nem tudtam volna eltenni magamban ha mással vagyok.
2012. jún. 22. 17:50
 15/24 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz ebből kilábalni, mert NEM is akarsz. Pedig ez a kulcs. Addig hiába jársz te a világ legjobb pszichodokijaihoz, amíg magadban el nem határozod, hogy igenis felállsz ebből a fosból és belátod, hogy millió más nő van a világon, aki boldoggá tesz és viszont. Ha erre a pontra eljutsz, akkor már biztos a gyógyulás!
2012. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én soha nem értettem az ilyen embereket. Te azért szenvedsz, mert élvezed. Igazi mazochista, önsorsorsrontó vagy. Nem hiszem el, hogy nem találsz évek óta semmi örömet, célt az életedben. Lépj tovább és kész.

Egyébként nekem is volt többször szerelmi bánatom, egyszer én is azt hittem, hogy felemészt.

Jegyben is jártunk, de már elég régóta veszekedtünk sokat, és alig volt szex. Aztán felfedeztem, hogy van valakije. Első dühömben kirúgtam, kimagyarázni sem hagytam. Szerencsére. Később aztán megbántam, mert hátha tévedtem, blabla. Végzős egyetemista voltam, minden este bulikba jártam, és lerészegedtem, és mindenféle idegen alakokkal álltam össze. (Le nem feküdtem senkivel sem, mert az utolsó pillanatban mindig megjött az eszem, de azért elég kellemetlen helyzetekbe keveredtem.) Aztán egyik reggel nem emlékeztem, hogyan jutottam haza. És akkor azt mondtam, hogy ennek most itt vége. Le kell diplomáznom. Ez volt az elsődleges célom, a másik nem nem is érdekelt. Utána vagy 1 évig nem is volt senkim, nem is kerestem, nem is érdekelt. Aztán persze mégis szerelmes lettem, és most már 9 éve vagyok együtt a mostani párommal. Örülök, hogy nem emésztett fel az a dolog. Csak akarni kell!

2012. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Hazardteam ***** válasza:
53%

"Csak abban bízom, hogy egyszer majd a jövőben tőle is elvesz valakit az élet óóó az maga lenne a megváltás kicsattannék a boldogságtól ha látnám bőgve szenvedni"


Számomra ez mindent elmond. Neked fingod sincs sem a szeretetről, sem a szerelemről. Egyszerűen valamikor találtál egy lányt, aki azt hitte szereted, aztán talán rájött, hogy magadat szereted őbenne és továbbállt. (nem tudom 100%-ig így van e, mindenesetre nem lepne meg) Te elvesztetted a kapaszkodódat és szétestél, mint a rigalánc, azóta meg gyűlölködsz és eszed ágában nincs továbblépni, nyitni más lány felé (hálistennek! Milyen pokol lenne nekik!) mert nem arra vágysz, hogy normális, szeretetteljes kapcsolatban éljél, hanem hogy ez a lány megbűnhődjön mert "elrabolta a lelked". De még ha teszem azt egy szemétláda, öntelt, kegyetlen és szívtelen tyúk lett volna is, akkor sem kíván normális ember ilyeneket, mint te ANNAK, akit valaha egy kicsit is szeretett! Menjél a répaföldre kapálni, ne kapcsolatokban gondolkozz, ahhoz ugyanis előbb meg kellene értened, mi is az a szeretet (Nem egó, annyit elárulhatok)

2012. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
hmm ez egy kérdés, és ennek milliónyi oka van hogy ilyen állapotban vagyok egy senkinek érzem magam. azért arra kíváncsi lennék hogy a helyemben hogy állnátok talpra de komolyan. Fogalmatok sincsen semmiről. És akkor én nem tudok szeretni. Nem is tudom minek írtam ki ezt a kérdést.
2012. jún. 22. 21:46
 19/24 A kérdező kommentje:
Fingom sincs a szeretetről? sem a szerelemről? És ezt te csak így eldöntöd rólam. Ne irkálj ilyeneket. Halvány lila gőzöd sincsen milyen életem volt eddig is. De egyre csak azt érzem, hogy én már nem is akarom a jót, a szépet a boldogságot. Más lettem mint voltam csak gyűlöletet érzek minden, és mindenki iránt sajnálom de ezt érzem őszintén.
2012. jún. 22. 21:52
 20/24 A kérdező kommentje:
a kedves válaszolóknak boldog életet, és sok sok boldogságot kívánok.
2012. jún. 22. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!