Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két férfit szeretek, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfit szeretek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 18:25
1 2
 1/15 AvernusTriad ***** válasza:
Válassz.
2012. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem lehet egyszerre kettőt szeretni...
2012. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
közhely, de válaszd a másodikat, mert, ha az első annyira megfelelt volna a másodikba nem szerettél volna bele
2012. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kedves harmadik, ezt én is hallottam már... Kedves első, bevallom, nem tudok. Vagyis nem akarok... képtelen vagyok rá :(
2012. júl. 17. 18:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a megoldás csak egy harmadik férfi lehet.
2012. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a közhelyeket... tényleg. Köszönöm a szándékot. De én tényleg MINDKÉT FÉRFIT SZERETEM! Az elsővel 6 éve ismerjük egymást, egy éve járunk, február óta vagyok a jegyese. Nem szeretnék bonyolultan fogalmazni, de a mi kapcsolatunkban az agapé dominál, vagyis a szeretlek, mert szeretlek. Fogalmam sincs miért, halálosan, végzetszerűen, nem elsősorban azért, mert valamilyen. Persze szépnek találom, és társnak sem utolsó, de vannak olyan hibái, melyek valahol a tűrési határom küszöbén táncolnak. Ha nincs velem, minden olyan üres... A másik férfit nem olyan régóta ismerem. Majdnem egy éve hallottam róla először, a találkozás ellenben igen sokat váratott magára. Ő az, akitől remegni kezdek, azt is elfelejtem kivagyok, és ha nem figyelek oda magamra, akkor csak olvadozok... Igazi szellemi társ, és, és... ő az, akiről egy listát tudnék írni, hogy miért szeretem, teljesen racionális indokokat, csupa jó dolgot. Persze a hibák belőle sem hiányoznak, de őt valahogy barátként is, és szeretőként is imádom. Ő... rabul ejtett a személyiségével. Ővele még nem szeretkeztem, de több csók elcsattant már, és volt egy kis simogatás...

A jegyesemmel az első csók meghatározó volt, de már valahogy kevesebb energiát fektet az ilyesféle dolgokba. Azt mondja nem szereti az előjátékot... háhá... nem is bosszantom már ezzel magam. Viszont ezzel a másik férfival... az első csók eget rengető volt. Az ajka puha, finom, a mozdulatai óvatosak, de határozottak. Belül úgy éreztem felrobbanok. Volt minden, atombomba, hurrikán, villámlás, mennydörgés, tűzijáték, virágsziromeső, amit akartok... Ha hallgatnék arra, hogy az első csók döntő, és abból lehet következtetni a további kapcsolatra... akkor őt választom. Ha figyelembe venném, hogy a nő inkább a fülével szeret, őt választanám, mert csodás hangja van...

De én képtelen vagyok ilyen dolgok alapján dönteni! Az egyikkel nyugis minden, mégis van benne valami nyugtalanító, a másik izgalmas, sokoldalú, mégis biztonságban érzem magam mellette. Az egyik ételek terén válogatós, a másik ínyenc... Ami hiányzik az egyikből, megvan a másikban. Egyszerűen mindkettőt akarom, de egyikőjüket se szeretném a szeretőmmé, úgymond alárendeltté tenni... Vergődök... fogalmam sincs mit tegyek

2012. júl. 17. 19:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt szépen megfogalmaztad. Azt kéne választanod, amelyik jobban hiányozna, ha nem lenne.
2012. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát de a másodikról ódákat zengesz :)

Innentől meg egyszerű :)


Dönts mert lehet két szék közé a pad alá esel ...

A férfiak nem szeretik a konkurenciát ... Csak pörgesd le az esettet visszafelé ha melletted lenne egy másik nő ...

Nah ugye ?

De amúgy meg persze ,hogy lángra lobbantotta a szíved ...

Ennek oka van ... Szerintem a jegyeseddel kimerültetek és ő se tesz érte semmit meg te se ...

Ha nem is most de hamarosan ennek vége lesz ...

2012. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Qrva nehéz helyzetben vagy ám... Mondanám, hogy vegyél egy papírlapot, és objektíven írd le mind a kettő csóka jó és rossz tulajdonságait, de:

1.: A szerelem sajna nem így működik...

2.: A másodikat nem ismered még annyira, hogy ez működjön.

Azért nehéz ez a helyzet, mert arról szól, amitől nagyon félnek az emberek: a felelősség felvállalása. Egy döntés felelősségének felvállalása. Ne érts félre kérlek, nem kioktatni akarlak, csak rávilágítani a dologra, mert voltam már nagyon-nagyon hasonló helyzetben...

Dönts, mert nem tisztességes, amit csinálsz, és hiszed vagy sem, könnyen kerülhetsz az ellenkező oldalra.

Sokan belemennek egy viszonyba, "majom-csajjá" válnak, nem engedik el az elsőt, mert mi van, ha az a második inda mégsem olyan erős, mint amilyennek tűnik... Nem merik vállalni az esetleges hibás döntésükért a felelősséget. Te ne legyél ilyen, mert ez undorító és szánalmas! Én nem mondom, kit válassz, mert nincs hozzá jogom, én csak azt mondom, hogy dönts - ha a párodat választod, beszéljétek meg a problémákat, ha a másikat, akkor minél hamarabb szakíts.

26/F

2012. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem félek attól, hogy még alig ismerem, és ezért csalódhatnék a második férfiban. Tudom, hogy jó ember, ha ajtócsapkodóssá válna a szitu(amit nem hiszek).. az nem hinném, hogy elsősorban rajta múlna. Inkább saját magamtól tartok. Attól félek, hogy az új kapcsolatban csak izgalmat keresek... Mert abban az esetben előfordulhat, hogy a jegyesemmel véglegesen véget érne a kapcsolatom, a másik pedig néhány hónap után elvesztené az újdonság erejét... és vele is szétmennénk.

A helyzet az, hogy nincsenek ábrándjaim. Mindkettőjüknek jobbat kívánnék magamnál, ha az önzésem engedné... Már túl vagyok azon, hogy a mesékben higgyek... Márpedig az lehetetlen, hogy mindkettőjüket megkaphassam. És nem azért, mert ilyen nem létezik, hogy két férfi és egy nő, vagy fordítva... több ilyenről is hallani manapság. Azért inkább, mert mindkettőjük jelleme ellent mond ennek. (ó igen, csak hogy tudjátok, az enyém nem, mert azt sem árt tudni, hogy régebben a jegyesem szeretője voltam, tehát osztoztam már férfin... úgyhogy ne mondjátok nekem, hogy fordított esetben blabla...)

Az egyik halálosan féltékeny rám, a másikról pedig egyszerűen csak nem tudom elképzelni... És hogy ki az közülük, aki nélkül nem tudnám elképzelni a további életem? Mindkettőjük. De ha muszáj választani, akkor a jegyesem. A másik férfival pedig maradnék barátságban, munkakapcsolatban, egy jó ismerősnek..

2012. júl. 18. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!