Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/lányok van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok van köztetek olyan aki szüzen ment férjhez? Vagy ahhoz ment akivel elvesztette? Vagy azóta is együtt élnek házasságon kívül

Figyelt kérdés
milyen a házasságotok? jó férjetek van? vagy ha nem vagytok házasok akkor milyen vele?

2012. aug. 3. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap jart nalam egy lany, aki arab, es a ferje is arab. Van egy gyerekuk. Beszelgettunk errol, mert ugye nekik muszaly szuzen ferjhez menniuk. Azt mondta, hogy szerinte jobb az, ha a no nem szuzen megy ferjhez. Ettol fuggetlenul nagyon szereti a ferjet, es vele is akar maradni.

Szerintem ha ez a te dontesed, es senki nem erolteti rad, akkor jo dontes. Az en baratom is velem veszitette el, es velem szeretne leelni az eletet, pedig nem huszoneves. Nagyon jo a szex, de megsem ez az elso dolog, annyi minden fontos meg egy kapcsolatban. A szexet lehet tanulni, hiszen en is kis tapasztalatlanbol kitanultam magam, es most mar nagyon jol tudommi okoz oromet egy ferfinek + onmagamnak. De ezt lehet egyetlen partnerrel is! Rajtad all, szerintem nincs ezzel gond. Te ismered onmagadat, es a jovendobelidet is.

2012. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem 3 hónap múlva lesz az esküvőm,, és még szűz vagyok.
2014. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szokatlan dolog egy ilyen az európai civilizációban, de semmiképp se ciki.Az a ciki, ha már végigtoszta a fél város.Bár szerintem is jobb, ha mondjuk egy 25 éves lánynak már volt a házassága elõtt 1, max 2 emberrel tapasztalata, na meg a férjnek is, és mondjuk másodikok vagy harmadikok egymás életében :) van egy ilyen ismerõs pár, 18 éves volt a lány, szüzen ment férjhez, azóta is nagyon boldogok a párjával, pedig ennek már 11 éve.Szóval ritka az ilyen, de mûködhet.
2015. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!