Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsájtanátok, ha megtudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok, ha megtudnátok hogy a párotok a nyolc hónapos kapcsolatotok alatt, az utolsó három hónapban 2x is megcsalt?

Figyelt kérdés

Ahogy az fentebb írtam a barátommal nyolc hónapja vagyunk együtt, de most bevallotta hogy megcsalt kétszer is!

Mikor közölte nem válaszoltam semmit , inkább csak kiborultam és elsírtam magam, miközben ő magyarázkodott.Aztán én elmentem mert nem voltam kíváncsi a mondani valójára, azóta folyamatosan hívogat, de nem veszem fel, azon gondolkozok hogy megbocsájtsak-e.

Igazából szeretem de fogalmam sincs mit tegyek, hogy ezek után lehet- e bármi is olyan mint régen...

Kérlek segítsetek!

Ti mit tennétek ebben a helyzetben???



2012. nov. 4. 16:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vetted az iróniát 8-as. :)
2012. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem, mert így is annyira felhúznak az ilyen kérdések. Mármint ez, hogy szegény kérdezőt megcsalták és habozik, hogy visszafogadja-e.


Kérdező ne fogadd vissza!

2012. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

7es! 5-ös vagyok

nem arról beszélek.. ha tervezed, és figyeled a lehetőséget, hogy megcsald a párod, akkor már rég rossz..


vannak ösztönemberek, akik nagyon nehezen tudják visszafogni magukat, és pl ha egy csaj rámászik a fiúra, akkor azért elég sok fiú esne a megcsalás bűnébe.. sajnos nekünk fiúknak nincs elég vérünk, hogy egyszerre üzemeljen az agyunk és a farkunk:D márpedig a kettő közül az egyik, ha olyan a szituáció, automatikusan átcentralizálja a keringést:S :D

2012. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"ami nem működik ne dobd el, hanem javítsd meg"


nemhiszem, hogy véletlen lenne, hogy napok óta hívogat..


látod mi a társadalom elvárása? dobd ki! dobd ki!

szereted? ne dobd ki!

2012. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Itt most rohadtul nem a társadalmi fogyasztásról szól, hanem erkölcsi normákról. Ja, és nekem egy férfi se jöjjön a biológiai magyarázatokkal, ha megcsalják a barátnőjüket/feleségüket!
2012. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

14es vagyok

aki megcsalja a párját, de (igazán) megbánta, az erkölcstelen?

2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem tárgyakról van szó, hogy javítsd meg. Emberek vagyunk érzésekkel.

Ok, ne dobd ki, de akkor viseld el majd azt is ha újra megteszi.

2012. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

nem tárgyakról, kapcsolatról:) hidd el, a barátnőm mondta már ki, hogy "akkor legyen vége".. kétszer, vagy háromszor is (nem egyszerre, több hónap volt közte).. és most, évvel később ha feljön témába megköszöni, hogy akkor nem hagytam elfutni.. és leültünk, és beszéltünk, és aggódtunk és szenvedtünk, aztán hoppá, tökjó lett minden:)



és nem, nem kell elviselni, ha újra megcsalja.. de esélyt kell adni rá, hogy változzon


vannak akik azt hirdetik, hogy a drog/cigi/szex/alkohol rossz dolog.. mondják ezt úgy, hogy sosem próbálták...

ha megérzi, hogy rosszat okoz másnak, önmagának a megcsalás által, akkor megtanulhatja, hogy mennyire nem jó, és akkor szerintem még több is lehet annál, mint aki sosem csalt meg senkit, csak betanultan ellene van


tapasztalat a mímelés felett!

2012. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 RhisiartK ***** válasza:
Mint már írták előttem, kérdezz rá, hogy miért tette. Beszéljétek meg. Amúgy ha visszament hozzád, akkor az jelent valamit. Mivel szereted szerintem is egy esélyt adhatsz neki, de akárhogy is szeretnéd, már nem lesz ugyanolyan a kapcsolat, mint azelőtt. Más lesz. Hogy jobb vagy rosszabb, az rajtatok múlik.
2012. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egy kicsit nem érzitek úgy, hogy Ti, akik már megcsaltátok a párotokat még mindig magatokat győzköditek, hogy kb. semmissé lehet tenni az egészet?

Azt azért ne felejtsétek, hogy megbocsátani lehet, de felejteni nem. Örökre rátok égett, hogy megtettétek. Én ha összejönnék valakivel, akiről tudom, hogy megtette valamelyik elődömmel, se tudnék úgy hozzá állni, mint egy olyanhoz, aki még nem. Az már más kérdés, hogy amiről nem tudok az nem fáj.

Félre ne értsetek, nem tartom megbocsáthatatlan bűnnek, de azért sajnálni se kezdjük azokat akik megtették. Én már attól rosszul éreztem magam, mikor fejben megtettem, ami tudom ugyanúgy nagyon nem helyes. De ez én vagyok. Remélem mindig lesz annyi erő bennem, hogy megtudjam állni a fizikai megcsalást.


Azért azt még hozzáteszem, hogy a fizikai megcsalásnál nagyobb bűnnek tartom, ha valaki beleszeret másba, de bizonyos szempontok miatt mégis a "párja" mellett marad. De ez már más tészta...


Egyébként érdekelne, akár még szívesen el is beszélgetnék egy olyannal aki megtette, hogy mi volt ami miatt végül megcsalta a párját. Hátha segítene jövőbeni esetleges elgyengüléseimen. HA lesznek...

De persze ez mindenkinek a magánügye.

2012. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!