Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsájtanátok, ha megtudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok, ha megtudnátok hogy a párotok a nyolc hónapos kapcsolatotok alatt, az utolsó három hónapban 2x is megcsalt?

Figyelt kérdés

Ahogy az fentebb írtam a barátommal nyolc hónapja vagyunk együtt, de most bevallotta hogy megcsalt kétszer is!

Mikor közölte nem válaszoltam semmit , inkább csak kiborultam és elsírtam magam, miközben ő magyarázkodott.Aztán én elmentem mert nem voltam kíváncsi a mondani valójára, azóta folyamatosan hívogat, de nem veszem fel, azon gondolkozok hogy megbocsájtsak-e.

Igazából szeretem de fogalmam sincs mit tegyek, hogy ezek után lehet- e bármi is olyan mint régen...

Kérlek segítsetek!

Ti mit tennétek ebben a helyzetben???



2012. nov. 4. 16:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kell tudnod, hogy belefer- e meg egy megcsalas. Ha ugy erzed el tudod viselni, akkor maradj vele. Ez is a te doontesed/ onzoseged hiszen szereted, tehat szukseged van ra. Mindeki maga donti el hol a hatar.. En nem bocsajtanek meg, mert nalam ennel magasabb a merce.
2012. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én most már csak arra lennék kíváncsi, hogy akik itt kommentáltak arról, hogy megcsalták a párjukat, majd kimagyarázták a dolgot, bocsánatot kértek stb. Ezután a párjuk visszafogadta őket. Vajon fordított helyzetben mit reagálnának, ha kiderülne, hogy megcsalták? Akkor is legyintenének, hogy "Ó ugyan! Biztos csak azért tette, mert nem tudott ellenállni a kísértésnek, túlságosan nyomult az illető, vagy egyszerűen csak így van a génjeikbe kódolva stb." Mindegy végülis is, ez már lényegtelen. Kár ezen most már vitatkozni a végtelenségig.


Nem tudom kérdező, hogy a válaszok alapján hogyan döntesz/döntöttél, de nézz saját magadba és az alapján mérlegelj. Gondolj a jövőtökre, vajon fel lehet újból építeni egy bizalmilag elveszített kapcsolatot? Csak te tudhatod a választ.

2012. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bocsánatkérés?

2X megcsalt?

Akkor nem jutottál eszébe,amikor mással hempergett az ágyban,vagy valahol mással? Kétszer is?

Most meg csak úgy bocsáss meg neki?

Nagyon el fogja bízni magát,ha csak úgy megbocsátasz!!

2012. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék megbocsátani neki. Már elveszne a bizalmam iránta. Szerintem nem szeret ő már téged, hogyha képes volt megcsalni. És abban is van valami, hogyha már megtette 2-szer, akkor megfogja még máskor is. Ne fogadd vissza, keress egy rendes srácot.
2012. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Dehogy bocsátanék meg. Hülye lennék. Ha 8 éves lenne a kapcsolat, még akkor sem. Nálam a megcsalás azonnal szakítóok lenne.
2012. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!