Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hathat rám ennyire, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hathat rám ennyire, és miért befolyásol ennyire erőteljesen a jelenléte? Miért vagyok ennyire szánalmas?

Figyelt kérdés

Milliószor bántott meg egy férfi, akivel igazából sosem jártam (néhány csók csattant el néha), de aki másfél évig folyamatosan udvarolt. Gyűlölnöm kellene, vagy legalábbis észre sem venni a jelenlétét, és közömbösen viselkedni vele. De amint feltűnik vhol, úgy érzem magam, mint egy kis csitri... egyszerűen csak azon tűnődöm, hogyan beszélhetnék vele, miként kerülhetnék vele bár szemkontaktusba.

Tudom én is, hogy felejtős a dolog, túl kellene tenni magam az egészen. Én próbáltam is. Két illetővel is "jártam" (azért idézőjeles, mert csak próbálkozás volt, de sajnos nem tartottak sokági) utána, mégsem tudom kiverni a fejemből...


23L



2013. jan. 19. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vonzódtok egymáshoz és ennyi..
2013. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel igazából nem mondtál újat... de tényleg sokszor volt velem szemét, én mégis új esélyeket adtam neki, amiket aztán ismét eljátszott. És mégsem tudok a talpamra állni, és tovább lépni.
2013. jan. 19. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez tipikusan az ún. Nőiesség Csapda. A nő a rendíthetetlenséget, a Kontrollt keresi a férfiban, ez a vonzó a számára, ettől érzékeli férfinak az illetőt. A baj az, hogy ez akkor is jelen van, amikor köcsög veled. Ezért van az is, hogy a feleség nem képes elhagyni a férjét, mégha az veri is, mert mindennek ellenére az férfias, tehát vonzó, bármilyen ellentmondásos is ez. És ezért van az is, hogy bár sok nő egy értelmes, rendes, megértő pasira vágyik, végül mégis a tahóhoz vonzódik, mert a tahóság kontrollal jár, a kontroll pedig férfias, tehát vonzó.


Ha nem azért bántott meg sokszor, mert egy tahó (ezt te tudod leginkább meghatározni), akkor van esélye annak, hogy ebből valami rendes kapcsolat kisüljön. (Valahogy.) Ellenkező esetben iszonytató nagy bajban vagy, mert gyakorlatilag el van állítódva a férfidetektorod, ami pedig a boldogtalanság kulcsa.


Rád is ez vár (illetve ennek a nagy esélyessége), ha nem kerekedsz felül ezen az értelmeddel, és tudatosan - mondhatni - nem kalibrálod át a férfidetektorodat. :)


Bocs, hogy így kerek-perec... Segítőleg mondtam. :)

2013. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "kerek-perec"-séged :P... igen, az én megítélésem szerint egy tahó, faragatlan tuskó az illető. Nem tudom, hogyan fogom az érzékelőmet normálisra állítani, holott én is tudatában vagyok annak, hogy ez az állapot tarthatatlan.
2013. jan. 19. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:

"(néhány csók csattant el néha),"


.

2013. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lépj tovább szedj fel valaki mást ne 2-szer próbálkoz hanem 1002 szer.

Szombat van ne a gép elött nyavajog hanem menj bulizni, aki meg se próbál elszakadni a múltól magára vessen.

2013. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is bántanálak ha pár csók után zaklatnál.

Ő akkor tud téged bántani ha te keresed a társaságát

ha találkoztok, ha hívod, ha e-mailt irsz, ha a barátaidnak panaszkodsz amit visszahal, ha a neten pocskondiázod amit láthat.

Pár csók után csak nem vártál esküvöt meg gyerekeket, nem is jártatok tehát könnyes szakitás sincs egyszerüen el kell klerülni és nem zaklatni.

2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenem:

1. nem a neten szoktam a magánéletem kiélni, nem posztolgatok mindenféle hülyeséget, nem vagyok mindenféle találó idézetet magamra értő, aztán megosztó ember...

2. Nem zaklatom. A dolog úgy szokott kinézni, hogy ő keres, aztán elindul valami (bár olyan, mintha sokszor ő maga sem tudná, mit akar), majd megbánt.

3. Nem jellemző rám, hogy kezdeményezzek a fiúknál - nevezhető ez női büszkeségnek vagy butaságnak is.

4. Amikor valakivel összejövök (vagy csak alakul valami kettőnk között), nem szoktam esküvőt tervezgetni.. alapvetően nehezen leszek szerelmes.

5. A kérdés arról szólt, hogy ha meglátom őt valahol (és természetesen keresi még mindig a társaságom, aminek a miértjére nem találom az azértot- a viselkedését figyelve), hogyan tudom az érzést magamban "leszerelni". Hogyan lehetek képes tudatosan arra koncentrálni, hogy ne érdekeljen.


Remélem, érthető voltam. :) De köszönöm a válaszod.

2013. jan. 22. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!