Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szánalmas vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük még karácsony Előtt h. Valentin-napkor megajándékozzuk egymást!

Most kiderült, hogy nem kapok tőle semmit, mert nem tudja mit lehetne nekem adni. Rengeteg dolgot mutatott amire azt mondtam h. gyönyörű vagy nagyon szép és nem drága dolgok voltak, de tényleg nem azok!

Most pedig mondta nekem h, nekem nem tud semmit se adni, mert válság van és nem tudja minek örülnék.

De miféle válság ha ottohn van 30 ezer Ft-ja és már mikor megbeszéltük?

Nekem az rosszul esik, és közöoltem vele, hogy néha, de tényleg csak NÉHA, évi 1-2x megajándékozhatna (születésnap és karácsonyon kívül) h. lássam, hogy szeret és kedveskedik nekem.

Most én érzem magam kellemetlenül, hogy egy önző dög vagyok, akinek az ajándék számít közben nem így van, vagy ő a hülye, hogy nem figyel rám kellő képpen és nem a megbeszélt dolgok szerint tartja magát a dolgokhoz?!


Végül is, nekem fájna h. adnék neki valamit és ő pedig semmit, ezért nem vettem én sem semmiféle ajándékot!


Ti hogy látjátok a dolgot?


Kérdezzetek tőlem bátran ha szükséges! :-)


18/ L és 18/ F



2013. febr. 13. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem felfújod ezt a dolgot... A legszebb ajándékokat amúgy sem kényszerből adják. Ja, és szerintem természetes, hogy felesbe akar fizetni, miért gondolod, hogy mindent neki kéne állnia?
2013. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miféle mindent? Tudod az a baj, hogy ő tőle sosem kapok vissza semmit és még 50 Ft-ot is visszakér tőlem, mert egy önző dög....
2013. febr. 14. 09:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalataimra hagyatkozva, ha egy fiú ennyire önző a párjával, akkor nem szereti igazán, nem tiszteli. Ez a véleményem.
2013. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tisztel, az 100%.

Ma Valentin-nap van ugye... Semmit nem kaptam az egy dolog, de h. síró-és ideggörcsöt kaptam és azt hittem h. a mentő visz el....

Ahogy ma bánt velem. Mint egy kutyával!

Borzalmas! Elakarom felejteni az egészet! :'(

2013. febr. 14. 18:41
 15/16 A kérdező kommentje:

Ma ismét csak megalázott, megszégyenített, lejáratot és b*szogatott súlyos mértékben!

Károsította az egészségemet!

Elvesztettem a fejem, de lefogtak... Remegett a kezem h. meg kel vernem, de nem hagyták!... :'(

2013. febr. 14. 18:43
 16/16 anonim válasza:
Hagyd ott, azt a barmot! Te tuti jobbat érdemelsz!!! :)
2013. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!