Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi haszna egy barátnőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janibáakocsmából kérdése:

Mi haszna egy barátnőnek?

Figyelt kérdés
Nem bunkóságból kérdezem, csak felvetődött baráti körben, hogy ugyebár költünk a barátnőnkre (mozi, kaja, virág stb..) és ugye értjük, hogy fontos a szex is, de ugye ahhoz nem feltétlen kell kapcsolatban lenni, értjük, hogy az ember társas lénye meg egyebek.... DE! főzni, mosni, takarítani mindenki tud... valamiért nem értjük ezt a dolgot.. természetesen az is ott van, hogy meg lehet mindent beszélni, de ugye erre egy barát is alkalmas.

2014. jún. 19. 10:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
nagyon remélem, hogy ez csak vicc akart lenni. bár annak is elég sz*r.
2014. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Nekem teljesen más a kapcsolatom a barátommal, mint bármelyik barátnőmmel. Sokkal mélyebb. Bocsi amúgy, hogy fordított szemszögből válaszolok :D De komolyan, jó érzés olyannal lenni, akinek nem egy baba vagyok, hanem a ki szeret. Én nem tudnék szexkapcsolatot fenntartani, mert zavarna, hogy csak kihasználnak.Jó érzés odabújni hozzá, meg hogy tudom, valakinek tényleg kellek. :)
2014. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
szerelem
2014. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőnek tényleg nemsok. De egy társnak akivel megosztod az életed nagy részét már tényleg van "haszna"
2014. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz párod, megérted. : )
2014. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
58%
Neked van valami hasznod szerinted?
2014. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, mint egy nagyon közeli barátnak.


Ha igényled, kialakíthatsz egy számodra vonzó személlyel intim viszont, és közös célok érdekében együtt is működhettek. Ez az intimitásnak egy olyan formája, ami egyszerű barátságban ritkán valósul meg.


Illetve, a szexuális élet szempontjából is hasznos lehet, hogy a párodat jól ismered, tudod mire vágyik, és hogy azt hogyan adhatod meg neki - ez pedig kölcsönös.


Ha pedig jó a kapcsolat, akkor számodra az nem jelent meg nem térülő költséggel. A barátnődre szánt időt Ő is rád szánja, a ráköltött pénzt Ő is rád költi kölcsönösen. Vagyis, ha igényled ez ilyen jellegű dolgokat, akkor számodra a barátnő sem pénzügyileg, sem időben nem fog megterhelést jelenteni. Ha mégis azt jelent, akkor rossz partnert választottál.


Másik, hogy a haveroddal is sok mindent meg lehet beszélni, de pl. ha kirúgnak a munkahelyedről, vagy meghal az édesanyád, akkor a Marci megisz veled egy sört, lenyomtok egy felest, megbeszélitek, kezet ráztok, esetleg megölel, aztán megy haza a feleségéhez. Nem fogja tehát heteken át ápolgatni a lelked.


Mindezek mellett nem mondható, hogy mindenkinek való a párkapcsolat. Sokan valóban csak azért mennek bele párkapcsolatba, mert nem tudják elképzelni, hogy máshogyan szexpartnert találjanak.


21/F

2014. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
ha megfigyelitek a leírást akkor rájösztök, hogy van barátnőm és költök is rá eleget és nem is panaszkodik... nem vicc volt a kérdés és nem is bunkóság .. egyszerűen nem tudjuk megválaszolni 10-en sem ...
2014. jún. 19. 10:55
 9/33 anonim ***** válasza:
Akkor komolyan miért nem szakítasz vele, és dobod ki? Szerelmes vagy? Ha az lennél, nem kérdeznél ilyet.
2014. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%

Én ugyan lány vagyok, de abszolút megértem a kérdésed. Habár a környezetem nem igazán tudja feldolgozni, de már lepereg. Ha minden áron babusgatni akarok valakit, arra ott a cicám. Ő nem sértődik meg, nem féltékenykedik, nem hisztizik, akkor se ha éppen nem érek rá vele lenni, vagy nincs kedvem hozzá, vagy a barátaimmal akarok lenni. Szerencsére (vagy nem), nem tekintem a szexet alapvető szükségletnek, de ha esetleg kedvem van hozzá, van néhány "dugó-pajtim". Nyugodtan meg lehet kövezni, meg ler.bancozni (mint írtam már lepereg), de ennél nincs jobb. Nem bírom a drámázást, meg a nyálas romantikázás, amennyit balhézást hallok a barátnőimtől a pasijuk miatt, az nekem bőven sok.

Kérdésre válaszolva tényleg nincs semmi "haszna", ha úgy éled meg hogy viszi az időt, a pénz és táncol az idegeiden. De ebben a kérdésben inkább te meg én vagyunk defektesek. Valami oknál fogva, amit én nem értek a barátnőim imádnak szenvedni a barátjuk mellet. =D Ugye az ember társas lény, meg egyéb ilyen közhelyek.

2014. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!