Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi haszna egy barátnőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janibáakocsmából kérdése:

Mi haszna egy barátnőnek?

Figyelt kérdés
Nem bunkóságból kérdezem, csak felvetődött baráti körben, hogy ugyebár költünk a barátnőnkre (mozi, kaja, virág stb..) és ugye értjük, hogy fontos a szex is, de ugye ahhoz nem feltétlen kell kapcsolatban lenni, értjük, hogy az ember társas lénye meg egyebek.... DE! főzni, mosni, takarítani mindenki tud... valamiért nem értjük ezt a dolgot.. természetesen az is ott van, hogy meg lehet mindent beszélni, de ugye erre egy barát is alkalmas.

2014. jún. 19. 10:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Azért érzelmileg elég sivár emberek lehettek. A kérdező meg az utolsó válaszoló :D
2014. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

szerelmes vagyok és nincs is a kapcsolattal probléma... csak szimplán jött egy ilyen kérdés amit nem tudunk megválaszolni.

az időbeosztással annyi probléma van hogy nem egy városban lakunk és hogy minden nap találkozunk és másra nem nagyon marad idő a munka meg stb miatt ... a barátokat meg nem nagyon kellene elhanyagolni, mellesleg ha bajod van és egy barátodnak egy hétig sírsz valamiért akkor egy héten keresztül hallgatja és próbál segíteni, ezért barát!


Tehát összegzésül nem a kapcsolatommal van baj, csak ez egy megválaszolatlan kérdés.

2014. jún. 19. 11:04
 13/33 anonim ***** válasza:

A kapcsolatoddal van baj.

Előbb írtad le, hogy zavar, hogy másra nem jut időd.

De egyébként nem hiszem, hogy szerelmes lennél a barátnődbe.

2014. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezt a kérdést, hogy lehet HASZNOSSÁG oldaláról megközelíteni. Nem a középkorban vagyunk, hogy érdekházasságokat kössünk. Normál esetben egy barátnőre IGÉNYED van mind testileg mind lelkileg és érzelmileg is! Ezzel az erővel meg lehet kérdezni miért zenél valaki hobbiszinten, mi haszna van belőle? Vagy minek sportol (mert egészséges?)? Azért mert KELL neki, igénye van rá. Ha te nem azért vagy a barátnőddel mert szereted, akkor elhiszem, hogy felmerül benned a kérdés, hogy MINEK.


Már bocs, de egy macska/kutya hogy helyettesít egy barátot/barátnőt (mert valaki itt ezt hozta föl)? Sajnálom, hogy valaki CSAK azt látja a környezetében, hogy a barátnői szenvednek a kapcsolataikban. Én nem ezt látom nem az a tapasztalatom.

2014. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

11es, ha ez az ára, hogy nyugodt és kiegyensúlyozott életem legyen akkor vállalom. =D Nekem csak az a fontos, hogy jól érezzem magam. Önző r.ibanc vagyok, ezt is vállalom, ha neked így jobb. =D

Amúgy nekem ez nem probléma, nem igazán viselem el az embereket huzamosabb ideig. Nem szeretek (nem is igazán tudok) és nem is akarok megnyílni másoknak. Nagyon jól elvagyunk ketten és és önmagam ;)

2014. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

#15


Akkor te tök fölöslegesen írtál ide mert azt sem tudod miről van szó :D

2014. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
ennek a macskás ribcnak is sok haszna van az országban :D csak az adót eszi h rohadna meg.
2014. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

16os, ezt nem értem.. O.O miért ne tudnám miről van szó? Nagyon is tudom ezért igyekszem kimaradni belőle.


17es =D ez most így nem talált, de nem volt rossz ;) (Kis segítség: ha azt írod, hogy csak szívom előled a levegőt, az már az elmegy kategória.)

2014. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

18-as.

Ne haragudj, de Te akkor sem tudod, hogy miről van szó.

Persze egy társat meg lehet próbálni pótolni, rengeteg módja van annak. Pl a cica, ahogy írtad, a dugócimbik, stb.

Viszont érzelmileg ezek akkor sem nyújtják azt, amit egy kiegyensúlyozott, egészséges párkapcsolat tud nyújtani.

Persze ha neked így jó, akkor csináld, viszont tényleg nem tudod, hogy miről van szó. :)

2014. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Ha mind a 10-en ilyenek vagytok az elég siralmas. Már a tudat is, hogy valahol van 10 ilyen hímnemű, aki szerint a barátnőnek egy haszonállatnak kellene lennie.

Hiába írtad oda, hogy nem bunkóság, attól még nagyon is AZ.


De ha már itt tartunk, akkor kérdezz rá a barátnődnél, hogy ő miért érzi magát hasznosnak melletted? Biztos vagyok benne, hogy elküld a halál véreres farkára az elmebajoddal együtt.

2014. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!