Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi haszna egy barátnőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janibáakocsmából kérdése:

Mi haszna egy barátnőnek?

Figyelt kérdés
Nem bunkóságból kérdezem, csak felvetődött baráti körben, hogy ugyebár költünk a barátnőnkre (mozi, kaja, virág stb..) és ugye értjük, hogy fontos a szex is, de ugye ahhoz nem feltétlen kell kapcsolatban lenni, értjük, hogy az ember társas lénye meg egyebek.... DE! főzni, mosni, takarítani mindenki tud... valamiért nem értjük ezt a dolgot.. természetesen az is ott van, hogy meg lehet mindent beszélni, de ugye erre egy barát is alkalmas.

2014. jún. 19. 10:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

úgy úgy ,és érti ge*ci!

de nem csak te az a baj....:D

2014. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Húúúha, anyuka és apuka nem sok érzelmi intelligenciát nevelt belétek.


Kérdező, te nem tudod, hogy mi a szerelem. Hogy most nem vagy az, az tuti.

2014. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Gondolom te és a társaid is 17-19 év között lehettek.

Az ilyen gondolkodás jellemző,már csak szegény barátnődet sajnálom,hogy kapcsolatban vagy vele.

Egyébként engem is hagytak már ott, nem konkrétan ezzel a szöveggel,de ő is épp így gondolkodott, "neki nem kell kapcsolat" egyszóval nincs haszna,hogy vele voltam.Most minden hétvégén se*grészegre issza magát,bulizik elmebajos módjára a többi ilyen társával,gondolok krvázik is.Egy ideig.Aztán szép lassan rájön,hogy semmit sem ér ez,csak a mai világ már teljesen a "ki kell élni magad"útra vezet.Majd visszasírná ő azt(nem egy példát láttam már),hogy valaki igazán szeresse,de tudod az olyanok,akik a NORMÁLIS lányokkal játszadoznak,nem érdemlik meg!

És félre ne érts, nem azt akarom ezzel mondani,hogy ne csináld amit akarsz, mert mindenkinek szíve joga eldönteni, de ha zülleni akarsz akkor ne tegyél tönkre vele normális lányokat,akikkel egy ideig elhiteted,hogy igenis szereted őket, aztán kis idő múlva otthagyod(ez biztos,mert így egyikőtöknek sem jó)kihasználva.

Ne járj vele,csak azért,hogy elmondhasd hogy van egy csajod.

Pár év múlva gondolj vissza azokra,amiket most leírtál,akkor megfogod érteni "mi haszna egy barátnőnek".

2014. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
először is 20-21 évesek vagyunk és mint mondtam már szeretem a barátnőmet és a többiek is a sajátjukat... nincs a kapcsolatunkkal semmi gond, csupán nem tudtuk megválaszolni ezt a kérdést, hogy mire is jó egy kapcsolat. Csak azt tudjuk, hogy jól érezzük magunkat velük, de ha barátokkal vagyunk akkor is jól érezzük magunk és félreértés ne essék, nem isszuk magunkat halálra, nem drogozunk és nem csaljuk meg a barátnőnket. Mint ahogy már azt elmondtam csupán egy megválaszolatlan kérdésről van szó, semmi másról, csak sokan túlkombinálják itt a dolgokat...
2014. jún. 19. 12:55
 25/33 anonim ***** válasza:
Mondom, kérdezd meg a barátnődtől, hogy mi haszna van. Vagy ennyire már nem vagy bátor?
2014. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25-ös... Ne haragudj, de ha nem bírod felfogni magát a "kérdést" amihez tartozik leírás és számos komment, akkor légyszíves ne írj.
2014. jún. 19. 13:02
 27/33 anonim ***** válasza:

De sokan megértik, csak hogy ez "mire is jó egy kapcsolat", "mi a haszna" ennek a KÉRDÉSNEK így semmi értelme. Ezen lehet filozofálgatni, de a párkapcsolat nem a LOGIKÁN alapul. A legtöbb ember nem azért tart pl hörcsögöt/kutyát/tengerimalacot stb mert HASZNA van.

Pont ez az oka annak, hogy sokan kiakadnak a kérdésen. Mert értelmetlen a kérdés maga. Ezt nem lehet ilyen szemmel nézni. Ennek felvetése is azt tükrözi az olvasók fele, hogy számító vagy és a barátnőddel (barátnőitekkel) csak érdekből vagytok együtt.

2014. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Felfogtam. Te vagy akkora suttyó, hogy nem kérdezed meg tőle. Kérdezd meg tőle, szemtől szembe, hogy szerinted mi értelme van a kapcsolatotoknak, neki amúgy mi haszna van?
2014. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Mi haszna egy barátnőnek?"

Akkor konkrétabban. A barátnő haszna azaz okozott öröm és boldogság érzése, amit a vele eltöltött idő okoz. Azok a semmivel sem összehasonlítható pillanatok és érzések, intimitás amiket egymás karjaiban éltek át. Ez nem olyan, amit pénzen megvehetsz és végkép nem olyan érzés, mint amit a haverjaid társságában töltesz.

Ha mindez sem számodra sem a haverjaid számára nem egyértelmű és annak ellenére, hogy barátnőtök van értetlenül áltok a kérdés előtt, akkor sajnállak mind titeket mind a barátnőiteket. Ezt most bunkóság nélkül írom.

2014. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Ez közel sem érdek kapcsolat, ugyanis nem kell sem a pénze sem semmi mása sem (és a szexre sincs szükségem)... azért vagyok vele mert pont az esetem minden szemszögből és kész :)
2014. jún. 19. 13:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!