Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőlünk valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőlünk valami, vagy örökké a feleségét fogja szeretni?

Figyelt kérdés

Érdekes a szituáció.

1 hete megismertem egy férfit, és szinte tudtam, hogy nős, meg gyerekei vannak, ezért nem is foglalkoztam különösebben vele, viszont számomra olyan volt ő, mint a mágnes, nagyon vonzott.

Aztán tegnap beszélgettünk, és bevallotta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki, és hogy kérdezte, hogy én is érzem-e a vibrálást kettőnk között. Nagyon meglepett ezzel.

Aztán mesélt a családjáról, a gyerekeiről, és hogy a felesége el akar tőle válni, mert már nem szereti, és hogy hajthatatlan, sokat veszekednek, nem tudja, mit tegyen, mert szereti őt, tizenx éve házasok.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Nagyon vonzódunk egymáshoz, de nem akarok hülyeséget tenni.

Érdemes várnom?



2014. jún. 22. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy igazat mond vagy csak ezzel akar beetetni, az asszony nem is akar válni, csak ő akar egy kis változatosságot, de beléd így csepegteti a reményt
2014. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gond a következő: nem tud kiszállni az érzelmi csapdájából, és téged használna kapaszkodóul. Ez egy borzasztóan hálátlan szerep általában. Nem lehetetlen, hogy lesz belőle valami, de ez a helyzet semmiképpen sem szerencsés.

Én a helyedben azt mondanám neki, hogy látok esélyt arra, hogy legyen kettőnk között valami, de ELŐTTE zárja le a házasságát, az érzelmeit (ez sok időbe telhet), és utána térjetek vissza a dologra, akkor már tiszta lappal. Ne akarj megmentő lenni, mert rosszul jársz! Lehet, hogy ő álmaid pasija, de jelen állapotában nem tudná azt nyújtani, amire szükséged van, és te se tudnád azt nyújtani, amire neki szüksége van. Oldja meg a problémáit, és ha ezen túl van, akkor lehet bármiről is beszélni. (De te attól még éld az életed!)

2014. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!