Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és szerelmes vagyok a legjobb haveromba de nem hiszem hogy ő meleg de én meghalok nélküle ha elmondom meg félek hogy elvesztem még várjak kicsit? Alig bírom nem akarom még elveszteni ennyire még nem kellett senki 17/f

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elöszőr csak érdeklődj,hogy "elítéled a meleget" nah erre ha nagyon negatívan szól hozzá akkor ne próbálkozz semmi képp
2014. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
"Melegeket"
2014. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Értem egyszer amúgy már ez témába esett most hogy így mondod eszembe jutott,és azt mondta hogy őt nem érdeklik a melegek de nem is itéli el őket.
2014. nov. 9. 20:03
 14/21 A kérdező kommentje:
Szóval akkor megírjam vagy élőben közöljem vele?
2014. nov. 9. 21:05
 15/21 anonim válasza:
96%

Istenem de aranyos vagy, annyira segítenék. Szerintem először óvatosan, puhatolózva próbáld megtudni hogy mégis mit reagál erre a meleg kérdésre... ne támadd le rögtön azzal, hogy te az vagy. Csak így általánosságban. De ha tényleg annyira nagyon jó barátok vagytok, akkor nem hinném, hogy csak úgy otthagyna, vagy kibeszélne, hiszen te is fontos vagy neki.

Mondom, szerintem először csak így nagy általánosságban kérdezgess tőle a melegekről, úgy annyira nem lesz feltűnő.

2014. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

Utálom a melegeket, egyszerűen ez van bennem...

De ahogy leírtad olyan jó volt olvasni, olyan igazi szerelmes vagy mint amilyen én is szoktam lenni. Nagyon érdekel hogy mik történtek a tanácsok után.

Bocsi a csúnya kezdést!!

2014. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
Volt anno egy srác itt fent, de ő a szomszédjába volt belezúgva. Nagyon félt az utálattól meg blablabla. Most az ő ötletét adom neked. Ő a kocsijára, te valahova megoldva odateszel egy papírt amit csak ő fog tudni elolvasni de a reakcióját láthatod " nagyon tetszel nekem, egy meleg srác/hódolod(vagy valami)" Ha felháborodik akkor annyi volt az ügy, ha nem akkor meg puhatolózhatsz tovább. Nemtudom hogy segítettem neked, de azért sok sikert! :)
2014. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%

Lehet én vagyok csak ilyen érzéketlen, vagy túlságosan az agyam elnyomja a szívemet, de nehezen tudok mindig az ilyenekhez mit szólni mert én csak úgy nem szeretek bele "meggondolatlanul" valakibe, főleg amíg nem tudom kik iránt érdeklődik, de valamit csak segíteni kellene...


Ezt nagyon jól gondold végig, mert nem is látod be hogy mennyi bajt hozhat rád ha balul sül ez el. Továbbadhatja mindenkinek, elhíresül az egész és mindenki utálni fog (persze barom okból, de attól még fognak)


Vagy próbálkozz, vagy kezdd el leszoktatni magad róla, mint a cigiről szokták, és akkor talán megint úgy fogsz tekinteni rá mint ahogy ő rád. Jobbat tényleg nem tudok én sem tanácsolni, de kár magadat gyötörjed, ha úgy sem lesz meg az az eredménye amit legbelül igazán szeretnél. Nem csak ő létezik, én is nagyon örültem mikor kezdtek lenni barátaim, de nem szabad hagynod hogy így elragadjon a hév. Ne engedd hogy barátságnál többet akarj, amíg nem tudod, hogy egyáltalán meleg/bi-e. Csak hajrá, és okosan! :) 19/F

2014. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Leírod, hogy történt-e valami?:D
2014. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
58%
Szerintem, el kéne mondanod neki, megérdemli, hogy tudjon róla.
2014. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!