Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség elvesztettem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség elvesztettem a párom egy kaland kedvéért! Mit tegyek? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

3.5 évig jártunk, kezdtem úgy érezni hogy kihűlt a kapcsolat. Találkoztam egy külföldi cserediák sráccal egy bulin pár ital után teljesen kivetkőztem magamból rossz kislány akartam lenni ... és lefeküdtem vele. Szex része nemvolt jó, kidörzsölődtem és fájt és égetett is ráadásul gumi nélkül csináltuk. Nem kaptam el semmit. Párom megtudta és azonnal szakított velem.


Én csak most döbbentem rá hogy valójában szeretem a párom tiszta szívemből csak valahogy nem vettem észre. Bármit megtennék hogy visszaszerezzem de sajnos erre szinte semmi esély :(



2015. jan. 22. 16:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Megérdemled!R ibanc!Remélem elkaptál valamit!
2015. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk, hasonló szitum volt nekem is, de én nem csaltam meg.
2015. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne r...banc??? Nekem a volt pasim lépett félre, és? nem emiatt szakítottunk!
2015. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Uuuh azért ez necces.

Szerintem kevés rá az esély, de most semmiképpen se keresd őt.

Adj neki időt. Ha komoly volt a szerelem, szerintem vissza fogad.

Azt viszont te is tudod, hogy az már nem lesz olyan mint régen.

2015. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Kamu, provokáció.
2015. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

#3-as kapcsolatban félre kúr = r1b4nc!


az, hogy te nem dobtad ki a pasid, mert megcsalt az a te dolgod...az ilyen meg is érdemli, hogy megcsalják, ha ennyit jelent neki ez a dolog...a szerelem sajnos képes arra, hogy felül írja ezt a dolgot, de lehet én vagyok csak a maradi...


szerintem kérdező megérdemled a sorsod...előbb kellett volna gondolkodnod...hát most már lehetsz rossz kislány szabad a pálya...szerintem hagyd és ne alázd meg magad...vége...a te hibádból...ennyi...még szerencse, hogy a srác megtudta, hogy mekkora r1b4nc a barátnője...szegénynek sokkal rosszabb lett volna ha később derül ki...

2015. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg minden megcsalásnak oka van, nem kell egyből r...bancozni. Szerintem az a r...banc, aki 1 ital kedvéért összefekszik valakivel. Minden más csk esendőség, sose tudod, h veled mikor történik hasonló. Persze, ettől még nem értek egyet azzal, hogy a megcsalás normális.
2015. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

kiadsam333:

Ezen az alapon minden nő rib.a.nc lesz előbb-utóbb ... nem ismertem még olyat, aki ne keveredett volna "hasonló" szituációba ... Mondjuk inkább 20-30 éves kapcsolatban, de ilyen szinte mindenkivel előfordul ... Majd rájössz, ha felnősz :-P

2015. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

#7-es:

"Találkoztam egy külföldi cserediák sráccal egy bulin pár ital után teljesen kivetkőztem magamból rossz kislány akartam lenni ... és lefeküdtem vele"

ha ez nem r1b4ncság akkor nem tudom mi...a megcsalásnak lehet van oka, de attól aki csinálja r1b4nc, mind1, hogy melyik fél az...ha nem tetszik neki az egész szakítson, vagy hozza rendbe...igaz félredugni és sírni utána egyszerűbb mint ahogy a példa is mutatja...

2015. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
hát #8-as nem tudom, lehet az én ismeretségi körömben vannak olyanok akik nem keverednek ilyen dolgokba...
2015. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!