Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség elvesztettem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség elvesztettem a párom egy kaland kedvéért! Mit tegyek? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

3.5 évig jártunk, kezdtem úgy érezni hogy kihűlt a kapcsolat. Találkoztam egy külföldi cserediák sráccal egy bulin pár ital után teljesen kivetkőztem magamból rossz kislány akartam lenni ... és lefeküdtem vele. Szex része nemvolt jó, kidörzsölődtem és fájt és égetett is ráadásul gumi nélkül csináltuk. Nem kaptam el semmit. Párom megtudta és azonnal szakított velem.


Én csak most döbbentem rá hogy valójában szeretem a párom tiszta szívemből csak valahogy nem vettem észre. Bármit megtennék hogy visszaszerezzem de sajnos erre szinte semmi esély :(



2015. jan. 22. 16:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én nem akarok hibáztatni senkit.

DE! Egy megromlott kapcsolatban, mindkét fél hibás.

Ezt megkellet volna beszélned a pároddal.

ÉS! Az hogy kivetkőztél magadból sajnos az nem mentség.


Nekem romlott már meg kapcsolatom, vége is lett, de nem csalt meg. Az igaz hogy rá egy hétre már mással volt. :D

2015. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ha látnád, hány házasságban jelen van... de becsülendő, hogy ennyire ellene vagy, legyél is, de ne r..bancozz le valakit ismeretlenül, mert nem szép dolog.
2015. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
ismeretlenül? a leírtak alapján az :) nem tudom ebből hogyan lehetne átfordítani a nézőpontot...
2015. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Azért "most jöttél rá", mert lelkiismeretfurdalásod van. Amúgy ugyanolyan lenne, mint volt, ha nem teszed meg.

Elkaptál valamit? Sokmindent el lehet, az összes vizsgálat ára elég húzós, 50 ezer is lehet akár. HIV-en kívül más i van. Remélem nem toltál ki a mostani pároddal,hogy lefeküdtél vele gumi nélkül. Nem éppen fair dolog.

2015. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Anyámék 42 éve vannak együtt. Voltak gondok, de soha nem lépet félre egyik sem.


Lehet hogy nem r*banc. Viszont aki megcsalja a másikat, azért mert valami tönkre ment. Az nem az első jött-menttel csinálja.


Pont azért csalja meg mert mástól, (kolléga, barát) azt megadja neki.

Az hogy berúg, és egyből vihetik, kicsit r*bancos.

2015. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

kiadsam333:

Vagy kevés a tapasztalatod, vagy nem feltétlen kötik a Te orrodra :-P :-D


#8-as voltam.

2015. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#16-os van egy pár olyan dolog amiről tudok pedig nem nagyon kérdeztem :D és egy ilyenről is tudnék, mert elég jó kapcsolatban állunk...persze nem mindenkivel, de akivel igen arról biztosan tudnék hidd el...
2015. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

7 - es! Igazad van!Nem r ibanc! Nem 1 ital után feküdt le egy vadidegennel!

" pár ital után"

2015. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, volt hogy én is kívántam más pasit, mikor volt valakim.De nem egy két ital után feküdtem le vele, hanem jó pár nap után. Ja és előtte ejtettem a pasim, mivel ha már megkívánok valaki mást és úgy döntök le is fekszem vele, akkor szerintem valami nincs rendben a kapcsolatunkkal.
2015. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
bocsi, de... MEGÉRDEMELTED RIBI!!!!!
2015. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!