Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség elvesztettem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség elvesztettem a párom egy kaland kedvéért! Mit tegyek? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

3.5 évig jártunk, kezdtem úgy érezni hogy kihűlt a kapcsolat. Találkoztam egy külföldi cserediák sráccal egy bulin pár ital után teljesen kivetkőztem magamból rossz kislány akartam lenni ... és lefeküdtem vele. Szex része nemvolt jó, kidörzsölődtem és fájt és égetett is ráadásul gumi nélkül csináltuk. Nem kaptam el semmit. Párom megtudta és azonnal szakított velem.


Én csak most döbbentem rá hogy valójában szeretem a párom tiszta szívemből csak valahogy nem vettem észre. Bármit megtennék hogy visszaszerezzem de sajnos erre szinte semmi esély :(



2015. jan. 22. 16:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem kaptál el semmit? Eltelt azóta 2-3 hónap, és voltál már HIV teszten is?


Ha belegondolsz, hogy te mit éreztél volna egy fordított helyzetben, gondolom, megérted, hogy a párod így döntött.


Az ember életében van olyan sajnos, hogy nagyon kemény lecke árán tanul meg valami fontosat.

2015. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sztem egy masfel hetig hagyd aztan mond el neki mennyire negbantad es mennyre szereted es h csak o kell neked, lassa rajtad kuzdesz
2015. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 pinkpancser ***** válasza:
Most már lehetsz rossz kislány...
2015. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%

Valahogy túl bevállalósan ír magáról...

Tanácsot kér abban, hogy a párját visszakaphassa, de azért elég részletesen megemlíti, hogy milyen volt az aktus.

"...ráadásul gumi nélkül csináltuk" talán az egyik legelítélőbb dolog egy ilyen helyzetben. Ez ki is váltott az emberekből némi indulatot.

Szerintem is kamu.

2015. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szopó... fel kellene nőni.
2015. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 atrask válasza:
100%
#7 Miért kell megcsalni a másikat?! Elé állni gerincesen nem lehet?! Ezt a kamut, hogy ha a kapcsolat nem működik ahhoz két ember kell, pont azok találták ki akik nem akarnak felelősséget vállalni a tetteikért. A megcsalás egy emberen múlik, azon aki nem szólt, hogy baja van, és ez nem jogosítja fel a félrelépésre. Azonkívül csak egy sima alapelv: úgy bánj másokkal.... a folytatás ismerős ugye?! Ennyi. Ez megbocsájthatatlan.
2017. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy elhagyott egy ilyen lotyót. Remélem, majd az élet is visszaadja ezt neked, és félredug az összes szerelmed!
2017. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!