Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak a normális srácok csak a rossz fiúk? 23/F

Figyelt kérdés

Szoktam olvasni itt a kérdést rendszeresen.

Hát elmondom, mert a ti "normális srác"-otok egy önbizalom hiányos kisfiú, akinek nem az értékrendjével van a baj, hanem a szerencsétlenségével.

A "rossz fiú"-ban is meg van ez, de ő legalább álcázza egy szereppel és már mer kezdeményezni. Elég tökös, hogy kilépjen a friend zoneból, hogy helyzetbe hozza magát és ne a csajtól várja ezt.

Bunkó tapló, de legalább már van a lába között valami és nem "kvázi puncival" jár.

Hahaha :D



2015. máj. 19. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

De ahhoz már nem elég tökös, hogy önmagát adja és ne egy "szereppel álcázza" :D


Az én szememben mindkét csoport töketlen :D Az egyik azért áll távol a férfi megnevezéstől, mert nem meri felvállalni magát és az érzéseit, a másik meg... hát ugyanezért, csak máshogy.

2015. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ahhoz már nem csak f***z kell hanem más is :D
2015. máj. 19. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A rossz fiúk általában sportosak...
2015. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Jólvan azért megnézném te mennyire lazán mennél oda egy olyan sráchoz aki nagyon bejön. Amúgy egyáltalán nem egyenlő a normális srác a szerencsétlennel...az a helyzet, hogy ha egy normális kapcsolatot keresõ tisztességes srác és egy nemtörõdõ néha bunkó laza srác között kell választani aki le se sza.ja a fejét a nõnek az esetek túlnyomó többségében a "rosszfiút" választja holott mindkettõ kezdeményezett! Annyi a baj, hogy a friendzoneban levõ pasinak szoktak panaszkodni ha valami gáz van a kapcsolattal vagy ha megcsalják. Persze tisztelet a kivételnek.
2015. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1-es voltam


Az a baj, hogy nem mindegy, hogy milyen nőhöz mész oda. Ha szórakozóhelyen próbálsz ismerkedni, ne csodálkozz, hogy ezzel a helyzettel szembesülsz. Nekem nincsenek ilyen problémáim. Van egy gyönyörű barátnőm, akit nem "felszedtem", hanem egymásba szerettünk. Nem kell vele parasztnak lennem ahhoz, hogy kívánjon (sőt, kifejezetten gyűlöli a parasztokat és a köcsögösködést). Csak hát nem volt olyan egyszerű felkelteni megszerezni a kölcsönös vonzalom ellenére sem, mert gyökketőnél több IQ-ja van...

2015. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj az egyébként, hogy akinek van egy kis önbizalma, határozottabb, szókimondóbb, aki ki mer állni magáért, ki meri mondani a véleményét, esetleg kicsit rafináltabb, talpraesett, esetleg még tud is bánni a nőkkel az a mai világban "rossz" fiúnak van bélyegezve, jó csakis gyenge jellemű, önbizalomhiányos, félénk férfi lehet.

Na ne!

2015. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rossz fiú nem azonos a talpraesettel, ez egy teljesen más dimenzió. A rossz fiúk bizony megalázzák az áldozat típusú nőket, akik aztán némi panaszkodás után (az a balek, aki ezt végighallgatja) visszamennek hozzá, vagy keresnek egy másik rossz fiút. Én nem tudom sajnálni őket, de nem is keresem az ilyen nőket, vannak intelligensebb nők is a világon.
2015. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!