Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden normális lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Mindig, amikor megtetszik egy lány, szinte imádkozom, hogy ne legyen barátja.. de szinte mindig van.. most beleestem egy lányba, és csak később tudtam meg, hogy van neki. 23 vagyok, és most már totál félek, hogy egyedül maradok..

2015. máj. 21. 20:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

A nők olyanok, mint a parkoló...

Az összes normális foglalt, amelyik nem, az vagy rokkant vagy fizetős.

2015. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
# 10 Mindenki egyedül döglik meg!
2015. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekem erre van egy jól bevált módszerem. Megismerek egy lányt, és első nap, amint elválunk, lecsekkolom Facebookon, nehogy naivan, vakon elkezdjek rá nyomulni. Kivétel nélkül mindig be szokott jönni, mert vagy a státusza van "kapcsolatban"-ra állítva, vagy ki van rakva egy közös fotó a párjával. Így megnyugszom, és nem kezdek el képzelegni, álmodozni az ominózus lányról, hogy mi lenne ha...
2015. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem észre, hogy inkább még kiélni akarják magukat ebben a korban a fiúk. Én normális lánynak tartom magam. Nekem azért nincs barátom, mert úgy veszem észre a legtöbb pasi nem akar tartós párkapcsolatot a korosztályomból (20-23).


L20

2015. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki a normális lány, de magam szingli vagyok.
2015. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is. Csakhogy én megnéztem őt, és semmi az égvilágon nem utalt rá. Elkezdtünk beszélgetni, barátkozni, és mikor elhívtam vna randira, haverom mondja, hogy van neki.. erre azt hittem kamuzik, mert irigy, hogy vele szemezek, és mondtam is neki, hogy azt sejtem tetszem neki. Utána megnéztem, találtam egy "gyanús" fiút, de nagyon reméltem, hogy mégsem.. erre tegnap rámír facebook-on, beszélgetünk, aztán mondja, hogy azért szed most össze sok pénzt, hogy ki tudjon költözni hozzá Angliába.. ezt most már tényleg nem hiszem el.. mit kell még tennem, hogy végre megtaláljam azt a lányt..
2015. máj. 21. 23:22
 17/21 anonim válasza:
84%
Nincs minden normális lánynak barátja. Mi is nagyon nehezen bukkanunk rá igazi, rendes fiúkra. Sokszor aztán a vége szakítás lesz. Ha pedig a lánynak is annyira tetszel, ott fogja hagyni érted az előző barátját.
2015. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csak barátjuk van. Én olyanokat fogok ki, hogy 21 évesen meggyűrűzték avagy 2 gyerek anyja.
2015. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jah, esélyes.
2015. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#13 ezek szerint nem vagyok egyedül :D

Amúgy igen, mind foglalt, amelyik nem az már rég kavar pár sráccal és egyel biztos összejön, előbb-utóbb. Szerencsésebb az előbb, mert akkor könnyebben továbbléphetsz. (Jártam már az utóbbival, szar volt)

2015. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!