Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyelnie kellene magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelnie kellene magát egy csùnyácska arcù de jó alakù huszonéves nőnek mert bókol egy jó pasinak?

Figyelt kérdés

Mondjuk ugy napi szinten...

A pasi rendes amugy csak tuti tudja magáról h jól néz ki meg el is várja a nőktől a kezdeményezést. Bár sztem nekem mindegy ha tetszenék neki már lépne vmit...


2015. júl. 15. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kéne, én is szoktam, pedig csúnya vagyok :D
2015. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad ez miatt :) én is mindig kapok bókokat és mindig jól esik :) viszont ha nem lép akkor 2 oka lehet : 1 nem teljrsen biztos önmagában és nem vagy elég egyértelmű, fél lépni

2 nem szeretne tőled komolyabbat ,de ugyanakkor jól esik neki a rajongásod

Te döntsd el melyik igazabb rá

2015. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Szégyellnie nem kell magát, de attól még jó nagy hülyeség napi szinten bókolgatni egy önelégült Casanovának.
2015. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a férfi, aki elvárja a nőktől a bókolást, mert "tuti tudja magáról h jól néz ki", az nem igazán férfi.

A férfiakban élni kell a vadászösztönnek, az igazi vadász pedig nem becsüli azt a vadat, amelyik a vadász lába elé térdelve főbe lövi önmagát!

2015. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!