Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratnom harmasban szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom harmasban szeretne?

Figyelt kérdés

A baratnommel eddig csak szorakoztunk a gondolattal.

De mai nap komolyan felhozta, hogy annyira szeret. Ugy is tudja hogy en szeretnem...stb ezert hajlando hogy beszervezzek egy masik lanyt harmadiknak.


Szerintetek ez normalis?

Valoban szeret?



2015. júl. 17. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A csajod elérte az ász fokozatot. Gratulálok haver.
2015. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nagy szam... De akkor se akarom megbantani h massal is stb... Szoval inkabb nem.... Lehet neki ott az adott helyzetben rosszul esne
2015. júl. 17. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:

ha mindketten tényleg akarjátok, és képesek lesztek kezelni a dolog utóéletét is, akkor normális.


azt viszont ne feledd, hogy sokféleképpen elsülhet egy 3-as, valamelyikőtök féltékeny lehet, még akkor is ha előtte tényleg őszintén gondolja, úgy érezheti, hogy kizárták őt közben (mellőzték), zavarhatja, hogy mégis volt egy harmadik... szóval fontoljátok meg, nehogy rossz irányt vegyen utólag, és ha teljesen biztosak vagytok, akkor hajrá!

2015. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Sohasem vetemednék arra, hogy a párommal csináljam hármasban. Ő az én PÁR-om. Ketten vagyunk egy PÁR. Ha hármasra vágysz, keress két csajt, akit utána sebesen elfelejthetsz.
2015. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha már felmerült a kérdés, akkor próbáljátok ki! Legfeljebb nem jön össze és szétmentek. Ha e miatt mennétek szét, ne bánjátok. Lehet, ha nem próbáljátok ki, de már befészkelt az agyatokban a gondolat, akkor meg más miatt mentek majd szét. Fogjátok fel próbának!
2015. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Neee...

Miquelito makktársra hallgass. Trojkát csak akkor és olyanokkal, ahol semmilyen érzelem nincs, csak kefélni akarsz.

2015. júl. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem hívjatok meg engem is....
2015. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
probald ki ha mindketten akarjatok. persze ra jobban figyelj mint az uj tagra.
2015. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Naaa lett hármas? Ha igen akkor milyen volt?
2015. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem azota elhagyta a baratnojet, mivel az ilyen csunya undorito dolgot kert tole:P
2015. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!