Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes reménykedni egy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes reménykedni egy újra kezdésben?

Figyelt kérdés

Az exemmel szakítottunk egy jó pàr hónapja, mert nem tudtuk leküzdeni rajtunk kívül àlló okok miatt a köztünk lévő tàvolsàgot, és ez megette a kapcsolarunkat.

Én szeretném még ennek dacàra is újra megpróbàlni, de ahogy ezt elkezdtem témàba hozni letiltott mindenhonnan.

Tudnék vele kontaktàlni még mind ezek ellenére is, csak nem tudom, hogy a sajàt magam lejàratàsàn kívül vajon van-e ennek egyàltalàn értelme.

Nagyon hiànyzik és nem tudom, hogy tovàbb lépjek, vagy vàrjak hàtha megenyhül.

Most a tovàbb lépést nem a hapsizàsra értem hanem fejben elfogadàsra.


2015. dec. 13. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
azert tiltott le mindenhonnan mert nem akar kapcsolatot. Felejtsd el ot es hagyd beken.
2015. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor mindenhonnan letiltott,akkor kizárt az életéből,mert nincs rád szüksége.Tudom,mennyire fájó érzés ez,de idővel kénytelen leszel elfogadni a dolgot.Minél jobban vágysz rá és könyörögsz,annál jobban eltaszítod magadtól.Minél később nyílik ki a szemed,annál nagyobb pofonokat ad az élet,hogy észrevedd magad.Neked nem ez az ember kell,mert nem ő tesz boldoggá.Minél előbb rájössz erre,annál jobb.
2015. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

És igen, ezeket én is làtom csak folyton azon ràgom magam, hogy lehet-e még olyan mint régen.

Persze a józan eszem nekem is azt mondja, hogy nem.

2015. dec. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!