Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elegem van a barátomból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátomból. (több lenn) Hogy mondjam meg neki, hogy ez így nekem nem jó?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt, összeillünk, jó vele a szex, a családja nagyon aranyos..minden oké látszólag, de én mégis elnyomva érzem magam...mindig az van amit ő akar, olyan program van amit ő akar, akkor találkozunk amikor ő akar...merthogy én fiatalabb vagyok nála 5 évvel.. ugyanakkor az olyan dolgokat meg hogy pl. a szüleim nem engedik meg hogy elutazzak vele egy hétre nem érti meg, mert olyankor meg felnőtt vagyok...most vizsgaidőszak van és nekem nagyon hiányzik ő, az hogy törődjön velem kicsit stb stb, minden nap beszélünk kb két szót, azt is arról hogy elpanaszolja hogy milyen nehéz a vizsgája ( amit én nem érthetek mert ugye fiatalabb vagyok nála), persze ezt megértem és szívesen megvigasztalom, de ő nem is foglalkozik velem csak flegma vagy néha lebasz hogy ne panaszkodjak már.. december eleje óta csak szexelni találkoztunk és én úgy érzem kezd ez kiüresedni..amikor múltkor felhoztam a témát neki megsértődött és kiabálni kezdett velem


18/L, 23/F



2015. dec. 27. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a tiétek az a ritka eset, amikor a korkülönbséggel önmagában nem lenne baj (öt év nem számít ennyi idősen már), csak azzal, hogy nem tudjátok kezelni.


Kérdésdre válaszolva elmondhatod neki azt, amit ide is kiírtál, hogy milyen bajok vannak a kapcsolattal, de ha nem tud változtatni ezen, azzal sajnos nem lehet mit tenni, akkor be kell fejezni.

2015. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki mit érzel!
2015. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!