Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes vagyok Dancsó Péterbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez most komoly, nem kérek oltogatást! Állandóan a képeit nézegetem Instán meg Facebookon. Van, hogy néhány videóját is többször megnézem egy nap. Amikor Pesten vagyok, mindig azt lesem, hátha láthatom valahol élőben.

Holott persze tisztában vagyok azzal, hogy semmi esélyem nincs nála...


Szerintetek mit tegyek?


De mielőtt olyanokat írnátok, hogy ismerkedjek meg ilyesmi, akkor elmondanám, hogy van szociális életem, sok a barátom. Nem szoktam unatkozni. Egyetemista vagyok, mondhatni egy racionális lényként tudnám leírni magamat, de most mégis itt van ez a furcsa érzés... És igen, voltak már párkapcsolataim, nem csak egy rajongó tinilány vagyok.



2016. ápr. 17. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hat pl lodd fejbe magad. Vagy hason
2016. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Hát vagy az van, hogy írsz neki, hogy találkozzatok vagy elfelejted.

Tényleg, óriási nagy kérdés...

2016. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Szia

Én vagy Peti unokatestvére, Dancsó Tamás.

Össze tudlak vele hozni, de annak azért ára lesz.

2016. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
100%
Először is, kérdezd meg tőle, hogy megengedi-e.
2016. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozz a többi száz tinilányhoz, akik szintén ilyen komoly érzéseket táplálnak iránta.
2016. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves Dancso Péter tudom, hogy ezt a kérdést el fogod olvasni. jobb ha most elmondom az igazságot, en is szerelmes vagyok. Egy őszi napon kezdődött, amikor ugy éreztem az élet nem lehet szörnyűbb, akkor megpillantottam azokat a gyönyörű szemeket, olyan kis ártatlanok voltak, s az az isteni száj, nem tudtam betelni a látvánnyal.

. De Nem! Nem bírom tovabb! Meg kell tudnod... lefekudtem vele! Akarta hogy BEteljesedjen a szerelmük.. Oh Marylin meg mindig fel-fel revedek arra kínos szituációra mikor elszeletel, azóta gyászolók s a Bárányok hallgatnak.

31f ( itt az f fajtalankodot jelent)

2016. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké 6-os, téged is összehozlak vele, de ahogy ismerem Petit, némileg ellenkezni fog, szóval hozzál kloroformot is.
2016. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kredenc
2016. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
srte rzrtz a456 f hd
2016. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pedig tök nagyképű,meg bunkó....és nem is helyes,csak néha nagyon vicces...de az sok mindenkire igaz
2016. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!